Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tereza Kerndlová řeší zapeklitou otázku: Raději krátké vlasy, nebo jí víc sluší dlouhé

Zdroj: Foto Tereza Kerdlová se souhlasem Terezy Kerndlové
+ Další 2 fotografie
Vlásky
Zpěvačka Tereza Kerndlová (34) se fanouškům ukázala v sexy bikinkách a popsala jim korona situaci ve Španělsku, kde nyní bydlí. Tereza se také po dlouhé době ukázala fanouškům s dlouhými vlasy, které v minulosti vyměnila za mikádo.

Zpěvačka Tereza Kerndlová se na svých sociálních sítích pochlubila šťavnatou postavičkou, kterou v černých bikinkách vystavila na pláži v blízkosti svého domu ve Španělsku. Známá zpěvačka se chlubí výstavní figurou. Fanoušci si ale nemohli nevšimnout, že Tereza, která si nechávala stříhat mikádo, má na fotce vlasy dlouhé. Zpěvačka tak zřejmě zvolila příčesky. Právě vlasů se totiž celý její příspěvěk týkal.

"Už se mi stýská po dlouhých vlasech. Tak nevím. Krátké nebo dlouhé?" zeptala se Tereza. V komentářích se strhla diskuze, ze které ale zrovna dvakrát moudrá nebude. Někomu připadalo, že krásná zpěvačka vypadá s kratšími vlasy mladší a elegantnější, jiným v krátkém střihu přišla naopak usedlá. Všichni se ale shodli na tom, že Tereza Kerndlová vypadá skvěle za každé situace.

Tereza se snažila podpořit Čechy i v tom, aby si ze zákazu pohybu mezi okresy nic nedělali. "Tady to bylo snad pořád. Teprve včera to uvolnili! Tak se držte," vzkázala do Česka. Tereza si nedávnou koupila svou vysněnou vilu ve španělské Esteponě. Domek vybírala neuvěřitelných osm let, dokud nenašla ten pravý.

Související články

Další články