Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tereza Kerndlová otevřeně o vztahu: Po osmnácti letech spolu nemusíme ani mluvit

Zpěvačka se svěřila, že Vánoce nejsou o dárcích, ale stráveném času s rodinou.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
zpověď

Zpěvačka Tereza Kerndlová (35) žije s manželem René Mayerem (51) ve Španělsku. Krásnou vilu u moře ale na nějakou dobu opustili kvůli vánočním svátkům. Vánoce budou manželé trávit se zpěvaččinými rodiči, ale také s Reného synem Patrikem. V rozhovoru pro eXtra.cz Tereza prozradila, co je klíčem ke šťastnému vztahu a manželství, také se svěřila, že do Česka přiletěla dříve z důvodu práce, ale i preventivních lékařských prohlídek.

Zpěvačka Tereza Kerndlová je už nějakou dobu v České republice, kde měla před svátky plno zařizování. "V Česku jsem kvůli práci, vrátila jsem se kvůli připravovanému albu, ale také kvůli koncertům, kterých jsem však stihla odehrát pouze pár. Také jsem tady měla nějaké vyřizování, udělala jsem si takové kolečko doktorů, protože se snažím dbát na prevenci," prozradila pro redakci eXtra.cz zpěvačka, která se v posledním roce obávala o zdraví své maminky, které se vrátila rakovina. S nemocí se ale opět poprala jako lev. "Moje maminka je na tom dobře, je to neuvěřitelně statečný a silný člověk. Moc ji obdivuji za to, čím vším si musela projít."

Manželství je spojenectví, svůj velký sen jsme si splnili

Terezinou největší oporou jsou rodiče, ale také její o čtrnáct let starší manžel, podnikatel René Mayer, se kterým tvoří šťastný pár téměř dvacet let. Zpěvačka prozradila, jaký je jejich klíč ke šťastnému vztahu.

"Kéž by to bylo tak jednoduché popsat. Já si myslím, že je to o štěstí těch dvou lidí, kteří na sebe narazí. Jsme na sebe tak navázaní, že máme i stejné myšlenky a vlastně nemusíme ani mluvit (smích). My milujeme život, rádi cestujeme, máme společné cíle i přátele," říká Tereza se slovy, že i v manželství by k sobě partneři měli přistupovat, jako když manželé nejsou.

"Manželství považuji za spojenectví, mám pocit, že se lidé často vezmou a mají potřebuji v tom vztahu něco měnit, třeba jen kvůli tlaku okolí, což si myslím, že je špatně. K manželství i ke vztahu by se mělo přistupovat s lehkostí, mít na sebe čas, vyslechnout se, poradit si a být i nejlepší kamarádi. Na své sociální sítě jsem jednou napsala, že by k sobě měly manželské páry přistupovat, jako když manželé nejsou. Setkala jsem se s názorem, že je to hloupost, ale ta hloubka té myšlenky je jinde. Kdo mě nezná nebo takový vztah neprožil, ten tohle nepochopí," promluvila o svém vztahu, ale také o osudovém muži, se kterým si splnila i svůj životní sen.

"Největší radost jsme si udělali tím, že jsme si pořídili svůj dům u moře. Byl to náš sen, ale dříve jsme mysleli, že si ho pořídíme, až budeme starší. Situaci jsme nakonec přehodnotili, a to, že si svůj dům můžeme užívat nejen jako mladí, ale také se svými rodiči, které tady máme, to je k nezaplacení a jsem velmi vděčná, že to takhle vyšlo."

Na Štědrý den budeme na Moravě s rodinou

Svátky vánoční Tereza tradičně tráví se svou rodinou, ovšem po svátcích poletí zpět do Španělska. "Na Štědrý den budeme u mých rodičů na Moravě. Letos budeme slavit Vánoce i s Rendovým synem Patrikem, který je pro mě jako vlastní," svěřila se Tereza s tím, že s dárky si nemusí dělat těžkou hlavu, a to proto, že si žádné nedávají.

"My jsme to před pár lety vyřešili tím, že si žádné nedáváme. Zavedli jsme to v celé rodině, zjistili jsme, že je to hloupost. Když si něco chceme obdarovat, dáme si to jen tak z radosti kdykoli v průběhu roku, nebo k narozeninám. Vánoce jsou pro mě čas klidu, který strávím se svou rodinou, dlouhé povídání u dobrého jídla a pití," dodala Tereza Kerndlová.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy