Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tereza Kerndlová natočila zamilovaný videoklip: Jejího partnera ztvárnil známý YouTuber

+ Dalších 7 fotografií
Zpěvačka Tereza Kerndlová (33) nahrála nový singl Jméno a natočila k němu i videoklip, ve kterém se objevil známý YouTuber Luboš Kulíšek (21), který si zahrál na jejího přítele. Natáčení proběhlo v nádherné vile Tugendhat v Brně. V klipu si zahrál také fotbalista Jakub Pešek (27) se svou přítelkyní.

Píseň Jméno, kterou nazpívala zpěvačka Tereza Kerndlová, je věnována především těm, kteří rádi vzpomínají na krásné začátky svého vztahu nebo pro ty, kteří takový stav momentálně prožívají nebo je rozhodující životní krok právě čeká.

„Ten pocit, kdy najde jeden druhého a svůj vztah zpečetí vlastním slibem a touží dojít až na konec společné cesty životem, je nádherný,“ usmívá se Kerndlová. Skladbu napsal zpěvaččin dvorní skladatel Chris Neal, český text je dílem René Mayera.

Dárek pro budoucí manželský pár

Většina záběrů pro klip se natáčela ve funkcionalistickém skvostu, vile Tugendhat v Brně. Terezina partnera si v klipu zahrál její kamarád, YouTuber Luboš Kulíšek. Dále v klipu vystupují partnerské dvojice, které jsou veskrze také z okruhu jejích přátel.

Jeden z párů tvoří reprezentant národního fotbalového týmu Jakub Pešek a jeho přítelkyně. Jsou dokonce zasnoubeni, takže je písnička od Kerndlové zároveň i malým dárkem. Celý videoklip si můžete pustit ZDE.

Související články

Další články