Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tereza Kerndlová exceluje v The Voice: Z naprosté outsiderky miláčkem diváků!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 11 fotografií
The Voice
Tereza Kerndlová (32) se stala novou moderátorkou pěvecké soutěže The Voice. Na to, že je to její moderátorská premiéra, tak si vede oblíbená zpěvačka dobře. Lidé si ji po posledních dvou kolech vcelku oblíbili a navíc to Tereze ohromně sluší.

Předminulou neděli začala v pěvecké show The Voice k.o. kola a ke slovu se konečně dostaly moderátorky Tereza Kerndlová (32) a Mária Čírová. Obě dvě až do té doby měly jen minimálně prostoru k nějakým moderátorským výkonům, takže zpěvačky někteří lidé začali podezřívat z toho, že jsou v soutěži jen na okrasu.

Nyní se ale ukázalo, že v holkách opravdu něco je. Pravdou je, že půvabná Kerndlová trochu zastiňuje Máriu, ale celkově jsou děvčata vyrovnanou dvojicí. Nyní si je pochvalují už i diváci, kteří z mladých a krásných dívek nemůžou spustit oči.

„Tohle je super dvojka. Fakt jim to spolu sedí,“ shodují se lidé na sociálních sítích. „Konečně dostaly prostor, super,“ přidává se další. Tereza i Mária tak ukázaly, že kromě hezkých tvářiček mají i talent.

Související články

Další články