Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tereza Hlůšková zpět na Instagramu: Udělali ze mě bestii, poučila jsem se z chyb a chci jít dál, říká

Tereza Hlůšková.
Zdroj: se souhlasem T. Hlůškové
Instagram

Tereza Hlůšková (26) se po návratu z pákistánského vězení zpět do rodné země již zřejmě dostatečně aklimatizovala. Mladá žena, která byla roku 2017 chycena na tamním letišti s osmi a půl kilogramy heroinu v kufru, si stihla nejen založit nový profil na Instagramu, ale dokonce poskytla rozhovor pro reportermagazin.cz. Rozhodla se jít s pravdou ven a očistit své jméno i pověst.

Opět na Instagramu

Šestadvacetiletá Tereza Hlůšková, která se nechvalně proslavila nevydařeným pašováním heroinu do naší republiky, se před časem mohla konečně vrátit domů. Tamními soudy byla totož před časem očištěna. Poté, co strávila několik krušných let v pákistánském vězení v podmínkách, které si lze jen stěží představit, je jasné, že by ráda opět žila tak jako jakákoliv jiná žena jejího věku.

Nikdo neočekával, že se bude schovávat věčně, a proto není ani žádným překvapením, že si opět založila sociální sítě. Její feed ale bude mít tentokrát zřejmě jiný obsah a zcela určitě mnohem větší dosah. Ruku na srdce, kdo by nebyl zvědavý na to, jak dnes žije dívka, která v kufru pašovala osm a půl kila heroinu?

V minulosti se na followery smála z fotografií peroxidová blondýnka ve vyzývavých pózách pokojů zahraničních hotelů, nyní se na prvních instagramových snímcích po návratu domů objevila zcela nová Tereza. Přirozená Tereza, bez umělých nehtů, prodloužených blond vlasů, přehnaného množství make-upu a instagramových filtrů, které ovšem tehdy ještě zdaleka nedosahovaly takové úrovně a kvalit jako dnes.

První snímky, které Hlůšková umístila na svůj profil, ovšem nevznikly jen tak z dlouhé chvíle. Jejich prostřednictvím mohla své sledující nalákat na první velký rozhovor, který poskytla časopisu Reportér. "A právě v tomto čísle se dozvíte PRAVDU. A o to přeci jde, ne? Jsem splachovací a zakládám si na své silné povaze, ale netvrdím, že mě nemrzí názory a komentáře lidí, kteří nevědí ani půlku," uvedla Tereza na svém instagramovém profilu.

"Nojo, blonďatá mladá bílá holka zadržená v Pákistánu na letišti, to byla opravdu senzace pro některá nejmenovaná média, která ze mě udělala bestii a zlého člověka. Takže se vlastně některým vašim názorům nedivím. Většina lidí dělá chyby, ale musíme se z nich poučit. A žít dál! A o to se teď právě snažím," dodala ve svém vzkazu na sociální síti.

Terezin start omluvou

Nový život na sociálních sítích se Tereza rozhodla odstartovat omluvou, což je v případě, že víte, že jste něco hodně pohnojili, rozhodně dobrý začátek.

„Byla jsem hloupá a naivní. Omlouvám se za to, co jsem udělala a co všechno jsem tím způsobila,“ řekla prý Tereza Hlůšková v rozhovoru pro reportermagazin.cz krátce poté, co se vrátila z vězení z Pákistánu zpět do Prahy. „Za svou naivitu jsem si odseděla téměř čtyři roky vězení v Pákistánu. Byla jsem za to dost potrestaná. Ale chci žít dál a mít normální život,“ uvedla a dále se rozhodla apelovat na všechny dívky, aby se nenechaly zlákat vidinou skvělého výdělku a nedopadly tak jako před lety ona sama.

„Vážně jsem byla v šoku. A měla jsem strach. Věděla jsem, že to je něco nelegálního, ale opravdu jsem nevěděla, že to jsou drogy. Byla jsem naivní. A znovu opakuji: mrzí mě to,“ popsala Tereza svou reakci, která byla zachycena na videonahrávce po jejím odhalení celníky.

Necháme se překvapit, jak Tereza, která na Instagram připsala, že televize i internet jsou metla lidstva, uchopí profil, skrze nějž chce nyní promlouvat ke své rozrůstající se fanouškovské základně. Snad se jí podaří udržet si úroveň a neponíží svůj obsah na nesmyslná selfíčka s produkty placené spolupráce.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy