Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tereza Hlůšková: V base si holky myslely, že jsem Claudia Schiffer. V životě neviděly blondýnu

Tereza Hlůšková: Blondýnku si v pákistánském vězení pletli se slavnou modelkou
Zdroj: se souhlasem Tereza Hlůškové/profimedia/koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Zpověď

Tereza Hlůšková (26) se nebojí před svými sledujícími otevřít a prozradit, jak to všechno bylo. V nejnovějším videu, které zveřejnila na platformě HeroHero a jehož části dává i na YouTube, popsala, jak se vlastně dostala do Pákistánu a jaké to bylo, být tam za jedinou plavovlásku.

Šokující přílet

Rodačka z Uherského Hradiště Tereza Hlůšková se rozhodla před lety vydat cestou luxusní společnice. Muži platili za to, aby s nimi mohla být. O své temné minulosti se rozhodla otevřeně hovořit ve videích na YouTube i platformě Hero Hero.

V posledním videu se rozpovídala, jak se vlastně ocitla v Pákistánu. Jakožto společnice totiž žila v Belgii. Následně prý jistý čas bydlela u Pákistánce v anglickém Manchesteru, který jí vyřizoval víza. Nevím, co se tam dělo, ale dřív pracovával na ambasádě, takže si myslím, že tam byla nějaká šmelina,“ popsala.

Důvod cesty byl prý uváděn jako návštěva známé, ve skutečnosti ale do Pákistánu letěla na focení jako modelka. „Přiletěla jsem do Islámábádu, hlavního města Pákistánu a vůbec jsem nevěděla, co mám dělat. To město bylo naprostá katastrofa. To se nedá srovnat ani s tím nejhorším městem nebo vesnicí u nás,“ vyprávěla Tereza své první dojmy z pakistánské metropole. „Všude na zemi byla špína, nebyly tam ani chodníky, jenom rozprášená hlína. Stála jsem na letišti, kufr jsem měla ještě prázdný a chtěla jsem letět domů,“ dodala.

Jediná blondýnka

Jako blondýnka se tam prý Tereza cítila naprosto nepatřičně. „Byla jsem tam jediná blondýna. To tam nikdo nikdy neviděl. Holky v base viděly jednou v televizi Claudii Schiffer a myslely si, že jsem to já. Nejsem jediná blondýna na světě, ale ony to nechápaly, myslely si, že jsem asi jediná blondýna na světě,prozradila se smíchem.

Když přijela z letiště do domu, kde měla být ubytovaná, přišel další šok. Netekla tam teplá voda, nešla tam elektřina, nefungovalo topení, které už bylo potřeba večer zapínat. Protože v domě samozřejmě nebyl přístup na internet, musela slíbit mamince, že jí každý den večer napíše od kohokoliv zprávu, že je v pořádku.

V Pákistánu je velká negramotnost a místní obyvatelé často neumí číst, natož aby uměli anglicky. Tereza se tedy během svého pobytu v pákistánkém vězení chtě nechtě musela naučit místní řeč. „Urdu mluvím plynule, možná i líp než anglicky. Zatím mi to teda k ničemu není, ale třeba postupem času se můžu někde angažovat a mluvit v Urdu,“ nabídla prostřednictvím videa své překladatelské služby.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy