Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 Vánoce 2019

Nejnovější kauzy

Tereza Hlůšková už pobyt ve vězení nezvládá: Pašeračka zkritizovala svého právníka

+ Dalších 45 fotografií
zloba
Tereze Hlůškové (23) už došla trpělivost. Léto ve věznici Kot Lakhpat není pro pašeračku jednoduché, těžce snáší vedra, sleduje spoluvězně umírat a aby toho nebylo málo, prodělala těžkou otravu jídlem. Ve strachu o svůj zdravotní a psychický stav se rozhodla napsat svému právníkovi ostrou zprávu, která obsahuje i výhrůžky. S jeho prací je totiž velmi nespokojená a příští rok už za mřížemi rozhodně strávit nechce.

Čas strávený v pákistánském vězení si na Tereze Hlůškové vybírá svou daň. Pašeračka je přesvědčená o tom, že další příšerné léto už za mřížemi strávit nehodlá. K tomu, aby se dostala na svobodu, potřebuje svého právníka. S jeho prací je ale velmi nespokojená a rozhodla se dát mu to najevo.

Hlůšková se ve zprávě nebála použít výhrůžky. „Jsem velmi tolerantní dívka, ale už nezkoušejte moji trpělivost. Tohle letní období ještě strávím v Pákistánu. Ale to další, to už těmhle horkům čelit nehodlám. Koukejte, aby bylo vše zařízené rychle a hladce. Doufám, že pro mě uděláte to nejlepší. Věřím ve vás,“ napsala podle serveru Blesk.cz pašeračka právníkovi.

Tereza Hlůšková má podle soudu strávit ve vězení 8 let a 8 měsíců, proti verdiktu se ale odvolala. Ve zprávě mimo jiné popisovala i to, že každý den za mřížemi je pro ni jako roky a že jí velmi chybí její rodina, s níž nemůže udržovat ani telefonický kontakt. Práce jejího právníka podle ní rozhodně není dostačující a doufá, že zprávou, kterou mu zaslala, ho přiměje k lepším výkonům.

V minulosti pašeračka prohlásila, že podmínky ve vězení nejsou tak strašné, jak se může na první pohled zdát. Celu sdílí se spoluvězeňkyní ze Srí Lanky, zaměstnanci věznice se k ní chovají slušně a nedochází prý ani k násilí. Jediné, co jí ve vězení chybí, jsou knížky. Stesk po rodině je ale velký a touha po svobodě nezměrná.

Mohlo by vás zajímat

Další články