Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tereza Hlůšková si ve vězení vedla deníčky: Přiznala, jakou měla v cele úchylku!

Tereza Hlůšková: Ve vězení vedla deníky!
Zdroj: Se souhlasem T. Hlůškové
+ Další 2 fotografie
Deníčky

Tereza Hlůšková (26) už je zpět v Česku a poté, co si založila profil na sociálních sítích, se z ní pomalu, ale jistě stává influencerka. Na Instagramu se svěřuje s tím, co se vlastně v Pákistánu stalo a jak zvládla čtyři roky ve vězení. Prozradila, že její hlavní zábavou bylo psaní deníčků...

Tereza Hlůšková strávila v pákistánském vězení čtyři roky, a to za údajné pašování heroinu v kufru. Soud ji nakonec zprostil všech obvinění a v dubnu tohoto roku se vrátila zpět do Česka. Nyní tráví čas v Uherském Hradišti a pracuje v pohostinství, jak sama na sociálních sítích uvedla.

A právě Instagram je platforma, na níž se svěřuje se svými zážitky z vězení a snaží se dát věci na pravou míru. Prozradila například to, že lituje toho, že se před pobytem ve vězení živila jako luxusní společnice.

Tereza přečetla ve vězení plno knih

Svým sledujícím také řekla, jak si krátila čas ve vězení. Deníčky. To byla taková moje zábava. Lepila jsem si dopisy, fotky, psala seznamy knih, které jsem přečetla (když je tam ‚srdíčko‘, tak to znamená, že se mi líbily). Měla jsem úchylku na vystřihování a lepení jídla z časáků, nad kterýma jsem po večerech slintala. Nojo, čtyři roky bez vepřového není žádná sranda pro masařku, jako je Hlůšková,“ napsala k fotografii deníčků, které v Pákistánu vytvořila.

Ve vězení přečetla Tereza plno knih. Soudě dle čísel z deníků to vypadá, že jich přečetla více než dvě stě. Mezi její nejoblíbenější, u nichž si psala srdíčka, jsou: Zuzanin dech a Pod dohledem. Přečetla ale například i knihy: The Patriots, Tichá pošta, Prvok, Šampón, Tečka a Karel, Lifeguard či Harry Potter a Kámen mudrců.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy