Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tereza Hlůšková se přirovnání ke Kajínkovi vysmála: Ikonické zelené tílko povýšila o level výš

Tereza Hlůšková: Přirovnala se ke Kajínkovi!
Zdroj: eXtra.cz/Martin Procházka, se souhlasem T. Hlůškové, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Sarkasmus

Tereza Hlůšková (26) stále informuje sledující na sociálních sítích o svém životě a reaguje také na posměšky, které dostává. Mnoho lidí ji totiž přirovnává ke Kajínkovi, z něhož se po propuštění z vězení rázem stala „celebrita“. Jak na toto přirovnání zareagovala sama Tereza? 

Z Terezy Hlůškové se na sociálních sítích stává celebrita. Za pár dní nasbírala více než třináct tisíc sledujících a číslo stále roste. Na Instagramu vysvětluje, co se tehdy stalo, když ji na letišti v Láhauru zadržela policie za převážení heroinu v kufru, ale přibližuje i svůj současný život po odchodu z vězení.

Tereza je nad věcí povznesená

V komentářích ji lidé často přirovnávají ke Kajínkovi, odsouzenému vrahovi, z něhož se po odchodu z vězení stala celebrita. Byl sice totiž odsouzen na doživotí, ale prezident Miloš Zeman mu v roce 2017 udělil milost. Kajínek měl na sobě po propuštění z cely neonově zelené tílko, čímž se stal předmětem vtipů.

Tereza si z komentářů, kde ji lidi urážejí a přirovnávají ke Kajínkovi, nic nedělá, ba naopak. Ukazuje, že si sama ze sebe umí udělat legraci. Na Instagram přidala fotografii, na níž je Kajínek ve svém ikonickém neonově zeleném tílku, a na druhé fotografii je Tereza, na níž je i ona v zeleném tílku, na kterém je ovšem nápis Chanel. „Když už to tady párkrát zaznělo, tak proč si z toho neudělat legraci,“ napsala k fotografiím a ukázala tak, že je nad věcí povznesená.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy