Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tereza Hlůšková se pochlubila bujným dekoltem: Prozradila, k čemu ho využívá v nové práci

Tereza Hlůšková: Pochlubila se bujným dekoltem
Zdroj: Se souhlasem Terezy Hlůškové
+ Další 4 fotografie
Zaměstnání

Trvalo to, ale povedlo se. Tereza Hlůšková, která si odseděla několik let v pákistánské věznici za pašování drog, si našla v Česku zaměstnání. Jak prozradila na Instagramu, bude pracovat jako servírka. Ostatním kolegyním přitom hned poradila, jak získat tučná dýška. Stačí prý k tomu jednoduchý trik. 

Najít práci poté, co si člověk odsedí několik let ve vězení, není žádný med. Své o tom ví i Tereza Hlůšková, která pobývala čtyři roky v pákistánské věznici Kot Lakhpat. Mladá Češka byla nakonec předčasně propuštěna a před několika měsíci se vrátila zpátky do rodné země. Až nedávno si ale našla práci.

Jak prozradila ve stories na Instagramu, nově se bude živit jako servírka. A hned dala svým kolegyním napříč republikou jednu dobrou radu. "Holky servírky, chcete dýška? Tak se snažte, tohle pomáhá," napsala v příspěvku, ke kterému přidala svou fotku. Na ní pózuje před zrcadlem v tílku s obřím výstřihem, který ukazuje Tereziny přednosti.

Co onou radou myslela, je asi všem jasné. Vzápětí ale uvedla, že šlo o vtip. "Je to samozřejmě pr*el. Stačí přinést, co si zákazník poručí, a usmát se. Ale i ta prsa v tom hrají roli," uvedla svou myšlenku na pravou míru.

Měla si odsedět devět let

Hlůšková strávila v pákistánském vězení čtyři roky, a to za údajné pašování přibližně devíti kilogramů heroinu v kufru. S drogami ji celníci přistihli na letišti v Láhauru. Přestože si měla odsedět devět let, soud Češku nakonec zprostil všech obvinění a v dubnu tohoto roku se vrátila zpět domů. Nyní tráví čas v Uherském Hradišti.


Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy