Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tereza Hlůšková radí ženám, jak efektivně zhubnout. Stane se její vězeňská dieta novým trendem?

Tereza Hlůšková: Na Instagramu radí ženám, jak efektivně zhubnout
Zdroj: Se souhlasem T. Hlůškové
+ Další 2 fotografie
nový job

Čeští influenceři by se měli mít na pozoru. Od chvíle, kdy si bývalá trestankyně Tereza Hlůšková (26) založila nový instagramový profil, uběhl pouhý jeden den a už teď můžeme téměř s jistotou konstatovat, že nová hvězda sociálních sítí je na světě. Stačilo jen pár hodin od sdílení prvního příspěvku a mladá žena, která strávila několik let svého života v pákistánském vězení, se pro mnohé stala jakýmsi "zvráceným" vzorem. Pro někoho by to mohlo být znepokojující.


Nový vzor?

Po čtyřech letech strávených ve vězení v Pákistánu se Tereza Hlůšková, rodačka z Uherského Hradiště, mohla konečně vrátit zpět domů za svou rodinou. Šestadvacetiletá žena byla roku 2017 zadržena celníky na letišti v pákistánském Láhauru s téměř devíti kilogramy heroinu v kufru. Ze svého více než osmiletého trestu strávila za mřížemi čtyři roky, nakonec byla zproštěna veškeré viny a do České republiky se vrátila jako svobodný člověk.

Tereza se po svém příletu nějakou dobu skrývala, ale nakonec bylo místo jejího pobytu odhaleno serverem expres.cz. Od té doby nejen poskytuje rozhovory, ve kterých se střídavě omlouvá a obhajuje, ale dokonce si založila Instagram, a to i přes to, že v jednom ze svých prvních příspěvků na sociální síti prohlásila, že televize a internet jsou metlou lidstva.

Před svým zatčením byla na Instagramu velmi aktivní, ale teprve až poté, čím si prošla, o ni začaly jevit zájem tisíce lidí a Hlůšková má nyní nekonečné množství prostoru a stále rostoucí počet followerů, kteří rychlostí blesku staví pevné základy pro zrození nové české celebrity, a je jen otázkou času, kdy se přidá k řadám influencerů. Ať se to může jevit jakkoliv bizarní, tak stačil jediný den, aby se Tereza stala v očích mnoha mladých lidí veřejně známou osobností, a tudíž člověkem, na jehož názoru záleží.

Dieta podle Terezy

Tereza, ještě stále plná nadšení, zatím odpovídá na komentáře, mezi nimiž bylo i množství lichotek týkajících se jejího vzhledu a perfektní postavy. Některé mladé dívky vůbec neřeší, v jakých podmínkách Tereza několik let žila a jak to pro ni bylo psychicky náročné, zajímá je jen způsob, jak docílit postavy stejně jako novopečená influencerka.

"Mohu se zeptat, jak jste tak rychle zhubla? Taky bych potřebovala," zajímala se o tajemství postavy Terezy Hlůšové jedna z jejích followerek. Odpověď na sebe nedala dlouho čekat a Hlůšková prozradila svůj osvědčený recept na hubnutí. "Ovoce, zelenina a hodně horkého zeleného čaje," napsala zvědavé fanynce. "Tím hodně myslím třeba 10-12 sklenic denně," dodala s tím, že celé čtyři roky nepozřela ani kapku alkoholu a místo cvičení jí stačila hodina rychlé chůze denně.

Každodenní jídelníček Hlůškové se skládá z ovoce k snídani, libovolného oběda a zásadně zeleninové večeře. Doufáme jen, že vězeňská dieta podle Terezy, kterou na svém Instagramu prozradila, nebude dívky inspirovat k tomu, aby se vydaly ji praktikovat přímo do Pákistánu.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy