Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tereza Hlůšková promluvila o devíti kilogramech v kufru navíc: Já ani nepoznala, že jsem v base přibrala, říká

Tereza Hlůšková: Promluvila o drogách v kufru!
Zdroj: Se souhlasem T. Hlůškové
+ Další fotografie
Zpověď

Tereza Hlůšková (26) strávila v pákistánském vězení čtyři roky, už je ale zpět v Česku a rozhodla se všem lidem sdělit, jak to tehdy vlastně bylo. Na svých sociálních sítích, které si založila, se rozpovídala nejen o drogách v kufru, ale také o tom, čím se momentálně živí.

Tereza Hlůšková se v České republice zřejmě již aklimatizovala a rozhodla se založit si Instagram, kde sdílí svou pravdu. Češka byla v roce 2018 zadržena na letišti v Láhauru, jelikož celníci objevili v jejím kufru devět kilogramů heroinu.

Ve vězení měla původně strávit osm let a osm měsíců, ovšem nakonec si odseděla „jen“ čtyři roky. V dubnu tohoto roku přicestovala do Česka a dle Expresu žije v Uherském Hradišti.

Svých činů lituje

Na svůj Instagram stihla za jeden den přidat již čtyři fotografie, přičemž dvě z toho jsou vzpomínkové ještě z Pákistánu. „Všem moc děkuji za pozitivní a povzbudivé komentáře a zprávy. A k těm negativním, kterých je o dost méně, každý má svůj názor a já nemám právo ho nikomu brát,“ napsala Tereza, která si očividně nebere negativní zprávy k srdci.

Sledující jí každou hodinu stoupají a za jeden den jich stihla nasbírat tři a půl tisíce. Na stories také uvedla, že svých činů lituje. Jen pro ujasnění: Udělala jsem v životě hodně chyb. Živila se měsíc jako společnice, létala si do neznáma za vidinou peněz... nikdy mi nebylo řečeno, co v tom kufru je, kde to je a jaké množství. Bohužel čas vrátit nejde a musíme jít dál. Děkuji za povzbudivé reakce. Mimochodem, 10. ledna 2018 jsem se poprvé dozvěděla, co v tom kufru je. A věřte nebo ne, taky jsem byla překvapená,“ dodala.

Pracuje v pohostinství

Lidé se Terezy ptali, jak je možné, že nepoznala devět kilogramů v kufru navíc. „Já ani nepoznala, že jsem v base přibrala 11 kilogramů na váze, po roce jsem se podívala do zrcadla a řekla si: Tyjo, to už není jedna Terka, to jsou dvě,“ prozradila dále na svých sociálních sítích Tereza.

Překvapila také tím, že má již práci. „Není to společnice ani dealerka, ani nic ilegálního. To jen pro rýpaly, nechci si kazit náladu a odepisovat každému zvlášť,“ uvedla na Instagramu s tím, že pracuje v pohostinství.

V komentářích se lidé Terezy také ptali na to, zda se ve vězení naučila jazyk, konkrétně urdštinu. „Ano, naučila jsem se plynule urdu,“ uvedla.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy