Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Tereza Hlůšková popsala první chvíle po zadržení v Pákistánu: Měla jsem tušení, že je s tím kufrem něco špatně, přiznala

Tereza H.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
životní příběh

Influencerka Tereza Hlůšková, která strávila čtyři dlouhé roky ve vězení v Pákistánu za pašování heroinu, opět pokračovala ve vyprávění svého životního příběhu na platformě HeroHero. Nyní popsala, co nastalo poté, když jí zabavili zavazadlo a dozvěděla se o tom, co v něm bylo doopravdy ukryto.

Prohledali všechno

Tereza Hlůšková v minulém dílu svého vyprávění na platformě HeroHero vyprávěla o posledních minutách před svým zatčením na letišti v pákistánském Láhauru. Nyní se svým odběratelům zase svěřila s tím, co se odehrávalo poté, když v jejím kufru našli policisté několik kilogramů heroinu.

"Vzali mě do takové malé místnosti. Byla tam jedna lavička, naproti další a uprostřed byl stůl. Já jsem tam seděla a brečela jsem, protože už jsem chtěla být doma, a tam mi došlo, že se tam nedostanu. Pořád jsem se koukala na hodiny, oni se mě zeptali, proč na ně koukám, a já jsem řekla: dívám se, kdy mi letí další letadlo," popsala Tereza, které se prý policisté vysmáli, protože věděli, že se domů hodně dlouho nedostane. "Já jsem byla tak mladá a blbá, že jsem si myslela, že mě chytli, vzali si ty věci a nazdar a já můžu letět, což je vlastně blbost," dodala blondýnka.

Influencerka v té době netušila, že stráví v pákistánském vězení několik dlouhých let. Následně začali policisté a muži ve vojenských uniformách prohledávat i samotnou Hlůškovou. "Začali mi prohledávat kufr, vzali si moje botasky, které rozřezali, podprsenky, nastříhali mi oblečení. Jeden z policistů mi podal moje cigarety a chtěl, abych si zakouřila, protože si myslel, že mám v cigaretách heroin," dodala s tím, že jim řekla, že o žádných drogách, které byly nalezeny v jejím kufru, nevěděla.

Hlůšková si ve svém videu postěžovala i na to, že se na ni všichni přítomní sesypali, aby si ji mohli vyfotit coby blondýnu, která se v Pákistánu dostala do potíží. Blondýnka se navíc začala bát, že když prozradí jména těch, se kterými spolupracovala, ublíží její rodině.

Měla podezření

"Všechno se mi pak začalo skládat dohromady. Sice jsem neměla úplné podezření, ale je fakt, že se vždycky všichni motali kolem toho kufru. Když jsem se jich zeptala, jestli v tom kufru něco je, tak mi řekli, že v něm nic není a že si to mám klidně prohledat," vzpomínala Tereza, která se po svém návratu do ČR proslavila rychlostí blesku a teď je velmi aktivní na Instagramu.

"Samozřejmě když je to ukryté pod podšívkou kufru, tak to nenajdete, to byste museli mít nůž a vyřezat to," dodala se slovy, že i když ji pořád ubezpečovali, že v kufru nic není, ona měla podezření, že něco není v pořádku. "Říkala jsem to policistům v Pákistánu i v Česku. Mě v té chvíli, kdy jsem létala do Pákistánu, vůbec nezajímalo, co v tom kufru je. Což samozřejmě bylo špatně a já se tím neobhajuju. Ale mě to nenapadlo se po tom pídit, já jsem těm lidem věřila," řekla ve videu a dodala, že za pašování nikdy nedostala žádné peníze, ale pouze dárky v podobě telefonu nebo kabelek.

Tereza dnes říká, že z 50 % je nevinná, protože nevěděla, že v jejím kufru něco je, a z 50 % je vinná, protože si měla dát tu práci a zjistit si, do čeho by mohla být potenciálně zapletená.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy