Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tereza Hlůšková popsala noční můru v pákistánské cele: Zima, otřesný záchod a místo matrace jen pružina

Tereza Hlůšková popsala noční můru v pákistánské cele
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
vězení

Jaké byly první noci v pákistánském vězení? Nejen o tom se nyní rozpovídala Tereza Hlůšková, která zároveň popsala, jak nelehké podmínky měla v cele. Do té se dostala poté, co byla v roce 2018 zatčena na pákistánském letišti a obviněna z údajného pašování několika kilogramů drog. Nyní o svém příběhu vypráví prostřednictvím videí na platformě HeroHero.

Byl to masakr

Bývalá trestankyně Tereza Hlůšková ve svém vyprávění na HeroHero popsala, jak putovala z pákistánské kanceláře s jednou z bachařek na místo, které se mělo stát jejím domovem na dobu několika dalších let. „V ruce jsem měla dvě igelitky a svou kabelku,“ vzpomínala známá Češka, která nakonec skončila v cele se třemi dalšími vězeňkyněmi.

Tou dobou byl zrovna leden a Terezu nemile překvapila všudypřítomná zima v nechvalně proslulém vězení Kot Lakhpat. „Viděla jsem nějaké filmy z vězení, nebo něco takového, ale tohle byl masakr,“ popsala Tereza, co v danou chvíli cítila.

Místo matrace pružina

„Ta cela byla asi 3x4 metry velká, bílé, ošoupané a obité stěny. Na zdech byly nějaké malůvky,“ uvedla a zmínila, jak vypadaly postele. „Místo matraček byly takové smotané popruhy, aby z toho byla taková pružina. To byla postel, žádná matračka,“ řekla blondýnka, která sdílí svůj nový život se svými fanoušky i prostřednictvím Instagramu.

Hlůšková následně popsala nízkou zídku, za kterou se nacházela toaleta. „To znamená, že to nebylo jako v Česku, kde je záchod oddělený dveřmi. Byla to jen malinká zídka. Všichni uvidíme všechno,“ popisovala. Tereza svou celu sdílela s dalšími čtyřmi vězenkyněmi, které byly odsouzeny stejně jako ona za drogové delikty.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy