Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Tereza Hlůšková otevřeně: Proč nosí muslimský šátek a historka o tvrdých mužích se zbraní

Tereza Hlůšková v Pákistánu zahalená v šátku.
Zdroj: Se souhlasem Terezy Hlůškové
+ Další 2 fotografie
sociální sítě

Tereza Hlůšková na svém Instagramu pokračuje se sdílením fotografií z doby svého pobytu v Pákistánu. Ve stories se nyní vyjádřila k tomu, zdali se v zemi nestala muslimkou, a přidala historku s ostrými muži se zbraněmi.

"Pán se ptal, jestli jsem muslimka. Takže ne, nejsem, ale je to dobrá zástěrka pro ty, co si nestihnou umýt ráno vlasy." Tímto nadneseným příspěvkem okomentovala Češka Tereza Hlůšková na svém Instagramu ve stories otázku, zdali se při svém pobytu v Pákistánu nestala muslimkou.

Hlůšková v Pákistánu strávila čtyři roky ve vězení kvůli tomu, že u ní na letišti našli 9 kilogramů heroinu v ceně necelých 20 milionů Kč. Podle jejího vysvětlení o ničem nevěděla. Vloni v listopadu byla propuštěna na svobodu, ale ještě několik měsíců se nemohla vrátit do vlasti, a tak prozkoumávala krásy Pákistánu.

V příspěvcích na Instagramu už Hlůšková zmínila mimo jiné to, jak si k ukrácení dlouhé chvíle psala do svých deníčků nebo jak trávila první Vánoce po propuštění z vězení.

K aktuální fotce přidala Hlůšková ještě jednu vtipnou anekdotu: "Na fotce za mnou stojí sekuriťák a má v ruce zbraň. To je v Paku úplně normální. Nejlepší je, když borec usne na židli, samopal v ruce a ty se bojíš projít kolem."

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy