Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Tereza Hlůšková otevřeně o své temné minulosti: Měla jsem trojku s dědou. Rejdil jako ratlík, říká

Pašeračka Tereza Hlůšková.
Zdroj: Se souhlasem Terezy Hlůškové
+ Další 4 fotografie
příběh

Tereza Hlůšková se po svém příletu domů nebojí na svém kanálu vyprávět historky z předchozí části svého života. Během něj už zažila ledacos, včetně práce v nevěstinci ve Švýcarsku. „Kamarádka mi říkala, že ten muž v ní ani nebyl a jen po ní rejdil jak ratlík,“ uvedla ke zkušenosti, kdy měla sex ve trojici s mužem seniorského věku. 

Tereza Hlůšková, proslavená svým uvězněním v Pákistánu kvůli pašování drog, se nyní vypracovává v influencerku. Její prezentace na Instagramu se navíc začíná dost podobat té, kterou proslula modelka Agáta Hanychová, jak si lze všimnout z jejích stories. Stejný má třeba pozdrav "Ahoj, holčičky", který Agáta používá vždy na úvod svých videí.

Zároveň rozjela svůj kanál na platformě HeroHero, kde popisuje pikantnosti ze svého předchozího života. Po svém prvním návratu z Pákistánu (ještě před uvězněním, pozn. red.) se Tereza přes Francii dostala zpět do Čech, kde se však moc neohřála, protože dostala nabídku dělat prostitutku ve Švýcarsku.

Chlapů bylo tolik, že ani nestihla dovařit špagety

„Měla jsem tam pokoj, který byl malou chodbičkou spojen s kuchyňkou a koupelnou. V pokoji jsem měla velkou stříbrnou postel s fialovými potahy, chlupatými polštáři a starodávnými lampičkami. Takový typický bordel,“ popisuje Tereza podmínky její tehdejší práce.

Místy to bylo velmi náročné. „Já jsem si jednou vařila špagety asi pět hodin. Pokaždé, když už mi vřela voda, tak akorát přišel další chlap. Tak jsem ten sporák vypnula a šla dělat svou práci,“ vypráví s dodatkem, že po každé směně musela vyprat ložní prádlo a ručníky. „Zpětně si uvědomuji, že sousedi asi nebyli nadšení, když jsme tam třeba v jednu ráno buráceli s pračkou a sušičkou,“ dodává Tereza.

Děda rejdil jako ratlík

Následně došlo i na pikantnější detaily. „Lidé si myslí, že když si někdo zaplatí na hodinu prostitutku, tak že ji celou hodinu klátí. Chlap se ale udělá třeba za tři minuty, protože je s holkou o dvacet let mladší,“ říká s otevřeností sobě vlastní.

Tím však výčet perverzních historek nekončí. „Byl tam obézní pán, který mi po hodině dal dvojnásobek za to, že jsem s ním vůbec do té postele šla,“ pokračuje a přidává vzpomínku na muže, kterému bylo přes sedmdesát let a na hrudníku měl přístroj na měření činnosti srdce. „Toho jsem musela odmítnout. Bála jsem se, aby třeba neumřel a já nešla do basy za vraždu. I když do té basy jsem pak nakonec stejně šla,“ vypráví.

V nevěstinci zažila i sex ve třech se starším mužem. „Kamarádka mi říkala, že ten muž v ní ani nebyl a jen po ní rejdil jako ratlík,“ dodala Tereza pobaveně.

Shopaholicadel popsala své zdravotní problémy: Mám záchvaty, při kterých nesmím mít v dosahu ostré předměty, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy