Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Čtyři roky na pakistánské stravě. Zavšivené polívky by nikdo nechtěl, říká Tereza Hlůšková a co ji způsobilo žaludeční potíže

Tereza ukazuje krabičku s jídlem po propuštění z pákistánského vězení.
Zdroj: Se souhlasem Terezy Hlůškové
+ Dalších 6 fotografií
instagram

Tereza Hlůšková (26) pokračuje ve svém vzpomínání na dobu, kdy trávila mnoho let ve vězení v Pákistánu. Nyní na svém Instagramu zveřejnila ukázku jídla, které na místě jedla, a pochlubila se i tím, co už zvládne sama uvařit.

Ze svého několikaletého pobytu ve vězení v Pákistánu má Tereza Hlůšková mnoho zážitků. S nimi se postupně svěřuje na sociálních sítích. Nyní přidala k dobru další historku, která se týká toho, co v daleké zemi konzumovala za jídlo.

Bledá jak ředitel vápenky

"Fotka nic moc. Zrovna jsem vyšla z vězení, takže jsem byla bledá jako ředitel vápenky a hubená, jako by mi nedali rok najíst. Ale tak to vůbec nebylo, nebojte se," okomentovala Tereza fotku, kde má v ruce krabičku s jídlem.

Následně přidala další podrobnosti: "Každý den nám nosili jídla. Vařili je vězňové, muži, protože kdyby jídlo vařily ženy, asi bychom si nepošmákli. Ženské byly celkově špinavé, nic moc hygiena a měly vši. A na zavšivenou polévku jsem tedy opravdu chuť neměla. Na snídani byla placka zvaná 'roti' s čajem. Na oběd většinou luštěniny a na večeři kousek kuřete nebo brambora, která plavala v mastné vodě jako opuštěná bójka. Co se týče obědů, tak ty mi ze začátku chutnaly. Já jsem všežravec, a když jsem si do pálivého cizrnového něčeho natrhala kousky chleba, tak mi přišlo, že jím guláš s knedlíkem," dodala Hlůšková s tím, že později mívala problémy se žaludkem, a tak přešla na jinou a zdravější stravu.

Na svíčkovou si netroufá

A jak je na tom vůbec Tereza z hlediska vlastních kuchařských dovedností? "Pákistánská jídla jsem se naučila vařit ve vězení ale bohužel... na českou svíčkovou si ještě netroufnu," doplnila. Tipy na českou kuchyni jí tak může dát třeba MMA zápasník Michal Kotalík (27), který má k Tereze poslední dobou velmi blízkoZnámý bijec se v rozhovoru pro Blesk detailně svěřil o vztahu s Terezou H., a dokonce odpověděl na otázku ohledně dětí.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy