Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tereza Hlůšková o zážitcích z Pákistánu: Hlad, temná místnost a zabedněné okno

Tereza H.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
příběh

Tereza Hlůšková, která strávila celkem čtyři roky ve vězení v Pákistánu, nyní odhaluje detaily ze svého předchozího života. V posledním videopříspěvku, který umístila na platformu HeroHero, popsala, jak vypadala její první a druhá návštěva této země. Dva dny byla zavřená v pokoji, kde bylo zabedněné okno, takže ani neviděla ven. „Mám hlad, je půl sedmé a ještě jsem nic za celý den nejedla,“ říká na videu.

Detaily ze svého života postupně odhaluje na svém kanále na HeroHero Tereza Hlůšková, která strávila celkem čtyři roky v pákistánském vězení za pašování drog.

Je půl sedmé a ještě jsem nic nejedla

Ve svém posledním příspěvku, o kterém referoval také deník Blesk, se Tereza věnuje první návštěvě Pákistánu. Na videu, které k příspěvku přidala, je v zemi podruhé a popisuje, že situace se nevyvíjí podle jejích představ. Dva dny byla podle svých slov zavřená v temném pokoji se zabedněným oknem, přičemž nedostala ani najíst. V pokoji byla podle ní jen postel a nefunkční televize.

„Teď navíc vypadl proud, takže nejde ani wifi,“ říká na záběrech Tereza. „Mám hlad, je půl sedmé a ještě jsem nic za celý den nejedla,“ dodává s nadějí, že už pro ni brzo přijdou a bude moci vyrazit ven.

Tereza skončila v tamním vězení v roce 2018 poté, co u ní celníci našli na letišti v Láhauru 9 kilogramů heroinu. Soud ji následně poslal za mříže na 8 let a 8 měsíců. Po soudních tahanicích byla nakonec zproštěna obvinění a propuštěna v listopadu 2021. Od té doby žije zpátky v Česku a veřejně popisuje svůj příběh.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy