Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Tereza Hlůšková o práci společnice: Šla jsem s muži, kteří mi připomínali dědu, vzpomíná a prozradila detaily

Tereza Hlůšková.
Zdroj: Se souhlasem Terezy Hlůškové
+ Další 4 fotografie
zpověď

Letos to bude rok, co se Tereza Hlůšková vrátila z pákistánského vězení zpět do České republiky. Po několika nevydařených pokusech vydat svůj příběh v knižní podobě se rozhodla vyprávět své zážitky prostřednictvím videí na platformě HeroHero. Svým odběratelům se svěřila s detaily svého života v Belgii a práce společnice i s tím, jak vypadali její klienti.

Videoterapie

Životní příběh, který ve videích svým fanouškům Tereza Hlůšková postupně vypráví, je pro rodačku z Uherského Hradiště jakousi formou terapie a zábavy v jednom. Bývalá trestankyně, která si v Pákistánu odseděla více než čtyři roky za mřížemi, se rozhodla popsat svou cestu od práce společnice až po obvinění z pašování heroinu.

"Pořád mám své myšky. Člověk, který je čtyři roky, nebo rok ve vězení a vrátí se zpátky, si opravdu musí zvykat na to socializování a to, že už zase kope sám za sebe, a fakt to není lehké," uvedla Tereza ve svém prvním videu na HeroHero.

"Obdivuju člověka, který vyjde ven z basy a je v pohodě, aniž by měl něco v sobě. Myslím si, že točit videa je dobrý nápad. Já se z toho aspoň vymluvím," dodala blondýnka, která prý sice vypadá, že je v pohodě, ale hororové zážitky po několika letech strávených ve vězení v Pákistánu ji budou pronásledovat až do konce života.

Rodiče to věděli

Před svým odjezdem do zahraničí prý příliš neovládala cizí jazyk, o svém budoucím zaměstnání ale měla jasno. "Věděla jsem, že při práci společnice nemusíš úplně mluvit, musíš tam dělat spíše jiné věci a nějaké to "ach, ach" se říká v každém jazyce stejně," řekla v malé ukázce, kterou umístila na svůj Instagram.

Práce společnice, kterou se živila po svém příjezdu do Belgie, byla pro Terezu prý zajímavou zkušeností. "Ne všichni na to mají žaludek, ale samozřejmě pro mladé holky je to vidina rychle vydělaných peněz, ale ne úplně lehce vydělaných peněz," řekla Hlůšková. "Když si představíte, že musíte dělat společnost chlapovi, který je o 50 let starší než vy, není hezký a ještě vám připomíná dědečka, tak to není tak úplně sranda," dodala blondýnka.

I když Tereza věděla, jakou "brigádu" si v Belgii našla, rodičům tvrdila, že bude pracovat v továrně a následně jako au pair. "Úplně mi nedošlo, že našim bude divné, že jsem původně řekla, že jedu dělat do fabriky, a najednou dělám au pairku. A potom, co viděli, že si na Facebook přidávám fotky, kde jsem spoře oděná, na podpatcích a jdu večer někam v BMW, tak jim bylo jasné, že asi dělám i něco jiného," svěřila se Hlůšková, která si jako společnice říkala Jennifer. "Naši mi k tomu samozřejmě řekli svoje, ale my jako mladí ty rodiče neposloucháme," dodala.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy