Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tereza H. ztratila naději! Soudce se zachoval velice podivně a nechal ji v tom plácat

Zdroj: repro lahorenews.tv
+ Dalších 21 fotografií
Soud Terezy H.
Už se nemůže dočkat, až padne finální verdikt. Podle zahraničních médií by to mělo být brzy. Tereza H. (22) se tak mohla alespoň na chvíli uklidnit. Pokrok v případu mladé pašeračky drog, která je uvězněna v pákistánské vazbě, ale zaznamenán nebyl, a to kvůli soudci.

Nikdo by nechtěl být Terezou H. a čekat v chladné pákistánské cele na další a další soudní stání. Jinak to ale nejde, pokud se pokusíte propašovat skrze mezinárodní letiště v Láhauru 8,5 kilo heroinu v kufru.

V mnoha případech byla stání odložena s tím, že soudce má dovolenou, jindy se jedná o stávku všech soudců. Stání, které se mělo konat naposledy, opět nezaznamenalo žádný posun. „Včerejší soudní stání s Terezou H. v pákistánském Láhauru opět nedoznalo žádného pokroku, neboť soudce je na týden na školení,“ uvedla pro eXtra.cz mluvčí ministerstva zahraničních věcí Michaela Lagronová.

„Dnes soud vydal rozhodnutí ve věci žádosti státního zástupce, představené na minulém soudním stání, o předložení dalšího obvinění v případu. Soud rozhodl, že žádosti nebude vyhověno. Státní zástupce přítomným médiím prozradil, že se plánuje ve věci odvolat k Vrchnímu soudu. To by mohlo znamenat další zpoždění případu minimálně o měsíc,“ dodala.

Jak dlouho bude muset Tereza H. ještě čekat?

Související články

Další články