Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tereza H. v tom nejede sama: V Brazílii chytili Češku Lucii T., pašovala kokain s dcerou (2)

+ Dalších 11 fotografií
česká pašeračka
Nad další českou pašeračkou spadla klec! Matka tří dětí Lucie T. se pokoušela propašovat z brazilského Sao Paula drogy do Thajska. Místní policie ji zadržela, dokonce má podezření, že je součástí mezinárodního gangu. Přitom s sebou měla teprve dvouletou dceru!

„Kolegyni“ heroinové Terezy, která se patrně z pákistánské basy jen tak nedostane, asi rovněž není příliš do zpěvu. Lucii T. zatkli brazilští policisté 11. září, snažila se propašovat kokain ze Sao Paula do Thajska a nejspíš jako krytí si tam vzala i teprve dvouletou dceru!

Žena z Moravskoslezského kraje letěla i s holčičkou do Brazílie na začátku září přes portugalský Lisabon, v den zatčení už měla mít namířeno do cílového Thajska. Její profil na Facebooku od té doby zeje prázdnotou. Lucie do exotických zemí cestovala často, na práci prý příliš nebyla.

Kokain policisté našli ukrytý v obraze Poslední večeře od Leonarda da Vinciho, část drogy Lucie umístila i do šachovnice. Pro podezření z jejího zapojení do mezinárodního gangu se případem zabývá Státní narkotická divize.

Velký otazník vidí nad tím, co se stalo s dcerou pašeračky. Její dvě starší děti by měly být v pořádku doma v Česku u příbuzných.

Podle portálu TN.cz české ministerstvo zahraničí v tuto chvíli zjišťuje, co přesně se v Brazílii stalo.

Mohlo by vás zajímat

Další články