Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tereza H. v tom nejede sama: V Brazílii chytili Češku Lucii T., pašovala kokain s dcerou (2)

Zdroj: Facebook, reprofoto youtube.com
+ Dalších 10 fotografií
česká pašeračka
Nad další českou pašeračkou spadla klec! Matka tří dětí Lucie T. se pokoušela propašovat z brazilského Sao Paula drogy do Thajska. Místní policie ji zadržela, dokonce má podezření, že je součástí mezinárodního gangu. Přitom s sebou měla teprve dvouletou dceru!

"Kolegyni" heroinové Terezy, která se patrně z pákistánské basy jen tak nedostane, asi rovněž není příliš do zpěvu. Lucii T. zatkli brazilští policisté 11. září, snažila se propašovat kokain ze Sao Paula do Thajska a nejspíš jako krytí si tam vzala i teprve dvouletou dceru!

Žena z Moravskoslezského kraje letěla i s holčičkou do Brazílie na začátku září přes portugalský Lisabon, v den zatčení už měla mít namířeno do cílového Thajska. Její profil na Facebooku od té doby zeje prázdnotou. Lucie do exotických zemí cestovala často, na práci prý příliš nebyla.

Kokain policisté našli ukrytý v obraze Poslední večeře od Leonarda da Vinciho, část drogy Lucie umístila i do šachovnice. Pro podezření z jejího zapojení do mezinárodního gangu se případem zabývá Státní narkotická divize.

Velký otazník vidí nad tím, co se stalo s dcerou pašeračky. Její dvě starší děti by měly být v pořádku doma v Česku u příbuzných.

Podle portálu TN.cz české ministerstvo zahraničí v tuto chvíli zjišťuje, co přesně se v Brazílii stalo.

Související články

Další články