Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tereza H. už ve vězení nebude celebritou: Za mříže míří dcera pákistánského premiéra

+ Dalších 11 fotografií
heroin
Pašeračka Tereza Hlůšková (23) až dosud platila za největší hvězdu pákistánského vězení. Nyní však do věznice Kot Lakhpat přijede žena, kterou v zemi zná opravdu každý a Tereza přijde o pozornost. Češka, která si odpykává trest za pašování heroinu, nyní bude sdílet prostory s dcerou bývalého pákistánského premiéra, političkou Maryam Nawaz (45).

Tereza Hlůšková už není největší hvězdou pákistánského vězení. Do věznice Kot Lakhpat bude převezena láhaurská rodačka a politička Maryam Nawaz. Ta byla zadržena ve chvíli, kdy zrovna navštěvovala ve vězení svého otce, bývalého pákistánského premiéra Nawaze Sharifa. Zdá se, že jablko nepadlo daleko od stromu, stejně jako otec totiž Maryam čelí obviněním z finančních podvodů a korupce.

Pákistánský novinář Ali Arshad server Blesk.cz informoval o tom, že Maryam bude s největší pravděpodobností umístěna do cely, která nepřímo sousedí s celou, v níž sedí právě česká pašeračka. Ta se díky medializaci svého případu stala ve věznici velkou hvězdou, nyní však o pozornost přijde. Maryam je totiž jednou z hlavních tváří opoziční strany Pákistánské muslimské ligy.

Jako politička se Maryam otevřeně rozpovídala o svém negativním postoji vůči současnému premiérovi Pákistánu Imranovi Khanovi. Její veřejný projev v cenzurované podobě vysílala i státní televize a mezi lidmi panuje podezření, že její zatčení a umístění do vazby mají politický podtext.

Mohlo by vás zajímat

Další články