Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tereza H. už ve vězení nebude celebritou: Za mříže míří dcera pákistánského premiéra

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
heroin
Pašeračka Tereza Hlůšková (23) až dosud platila za největší hvězdu pákistánského vězení. Nyní však do věznice Kot Lakhpat přijede žena, kterou v zemi zná opravdu každý a Tereza přijde o pozornost. Češka, která si odpykává trest za pašování heroinu, nyní bude sdílet prostory s dcerou bývalého pákistánského premiéra, političkou Maryam Nawaz (45).

Tereza Hlůšková už není největší hvězdou pákistánského vězení. Do věznice Kot Lakhpat bude převezena láhaurská rodačka a politička Maryam Nawaz Ta byla zadržena ve chvíli, kdy zrovna navštěvovala ve vězení svého otce, bývalého pákistánského premiéra Nawaze Sharifa. Zdá se, že jablko nepadlo daleko od stromu, stejně jako otec totiž Maryam čelí obviněním z finančních podvodů a korupce.

Pákistánský novinář Ali Arshad server Blesk.cz informoval o tom, že Maryam bude s největší pravděpodobností umístěna do cely, která nepřímo sousedí s celou, v níž sedí právě česká pašeračka. Ta se díky medializaci svého případu stala ve věznici velkou hvězdou, nyní však o pozornost přijde. Maryam je totiž jednou z hlavních tváří opoziční strany Pákistánské muslimské ligy.

Jako politička se Maryam otevřeně rozpovídala o svém negativním postoji vůči současnému premiérovi Pákistánu Imranovi Khanovi. Její veřejný projev v cenzurované podobě vysílala i státní televize a mezi lidmi panuje podezření, že její zatčení a umístění do vazby mají politický podtext.

Související články

Další články