Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Tereza H. trpí ve vězení jako zvíře a poslala zničující vzkaz: Pukne mi tady srdce!

+ Dalších 118 fotografií
Tereza na dně
Tereza H. (22) si v pákistánském vězení odpykává trest 8 let a 8 měsíců za pašování téměř 9 kil heroinu. Tereze se ve vězení nedaří dobře a je úplně na dně. Před pár dny poslala dlouhý dopis svému advokátovi Asgharovi Dogarovi, ve kterém ho prosí, aby se intenzivně zabýval jejím případem.

Tereza Hlůšková, která byla před více než rokem zadržena na pákistánském letišti s devíti kily heroinu, snáší život ve vězení velmi špatně. Už v minulosti si stěžovala na špatné hygienické podmínky a pár měsíců ve vazbě musela dokonce nosit místo vložek jenom hadr.

V pondělí napsala svému advokátovi dlouhý dopis s tím, že to ve vězení absolutně nedává, je na dně a prosí ho o to, aby byl v jejím případu co nejvíce aktivní. „Jsem tak smutná. Ve vězení už zůstat nemůžu. Za mřížemi mi pukne srdce,“ stálo v dopise podle Blesk.cz, který spolupracuje s pákistánským novinářem Alím Aršádem.

„Slovy nedokážu popsat, co cítím. Doufám, že budete mít ohled na moje city,“ dodává zhroucená Tereza Hlůšková v dopise. Tereza stále věří, že bude osvobozena a vrátí se tak zpět do Česka za svou rodinou.

To se patrně ale nestane a pro pašeračku bude velkým vítězstvím, pokud si bude moct odpykat trest v českém vězení. Vzhledem k tomu, že Česko nemá s Pákistánem uzavřenou dohodu o vydávání vězňů, tak to bude hodně složité.

Mohlo by vás zajímat

Další články