Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tereza H. trpí v pekelné věznici a kamarádka Simona řádí: Život luxusní společnice a zvrhlé hrátky!

+ Dalších 92 fotografií
velká galerie
Tereza Hlůšková (22) byla odsouzena k 8 letům a 8 měsícům v pákistánském vězení. Není divu, že se po vyřčení rozsudku zhroutila. Zatímco si Tereza zvyká na hrůzné podmínky ve vězení, tak její kdysi nejlepší kamarádka Simona H. má úplně jiné starosti a na svoji kamarádku si patrně ani nevzpomene...

Tereza H. si odpykává osm let a osm měsíců v pákistánském vězení. Blonďatá pašeračka do poslední chvíle doufala, že bude osvobozena a vrátí se tak zpátky za svoji rodinou do Uherského Hradiště.

Jenomže její noční můra pokračuje. Nyní se vyrojily informace o tom, že by Tereza mohla dostat i doživotí. Lidé na sociálních sítích neustále debatují o tom, že v jejím případě a vzhledem k množství drog měla dívka štěstí, že vyvázla s tak nízkým trestem.

Všude jinde ve světě sedí Češi za mnohem menší množství drog až na 30 let nebo doživotí. Těsně po zatčení Terezy H. se nechala její nejlepší kamarádka Simona slyšet, že Tereze pomůže jak jen bude moct.

Od této pomoci ale nakonec úplně upustila a nyní to vypadá, že Terezu Hlůškovou naprosto odepsala ze svého života. Simona si chce evidentně užívat bezstarostného mládí a ne myslet na svoji kamarádku, která sedí někde tisíce kilometrů daleko.

Podle posledních videí na sociálních sítích Simona řádí jako šílená. Výjimkou nejsou litry alkoholu, erotické tanečky, ani nebezpečné riskování. Podívejte se do galerie na další nálož fotek Simony H.

Mohlo by vás zajímat

Další články