Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tereza H. stoupla v očích ostatních: Pašeračka zachránila život slavné spoluvězeňkyni

Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Tereza H.
Pašeračka Tereza Hlůšková (23) to neměla poslední dobou úplně jednoduché. Nicméně nyní udělala něco, co jí nikdy nebude zapomenuto. Údajně zachránila život své slavné spoluvězeňkyni.

Tereza Hlůšková, která si odpykává nepravomocný trest 8 let a 8 měsíců za pašování 9 kil heroinu, se ve vězní pořádně vyšvihla. Poslední dobou ji trápily nemoci a jiné problémy. Její stav se ale o dost zlepšil a podle informací Blesku udělala něco, co jí nebude nikdy zapomenuto.

Ve vězení Koh Lakhpat, které se nachází nedaleko pákistánského Láhauru, sedí společně s Terezou i mnoho dalších žen. Jednou ze spoluvězeňkyň je i Maryam Nawaz, která je političkou a dcerou bývalého premiéra Pákistánu. Ve vězení je od srpna, protože je podezřelá z finančních zločinů. Milionářka a oblíbená politička je lídrem opoziční strany v zemi. Podle zdroje Blesku ji začaly trápit vážné zdravotní potíže.

Tereza se s Maryam přátelí, a tak jí chtěla pomoci. Dala jí nějaké léky, ale udělalo se jí ještě hůř. A právě Tereza musela informovat strážné, že její kamarádka je v opravdu špatném stavu. Pár chvil nato už Maryam odvážela sanitka. Tereza se zachovala přátelsky a vřele, když se jí snažila pomoci. Měla o ni strach.

Pašeračka Tereza byla v lednu 2018 chycena celníky na letišti s kufrem plným heroinu. Pokoušela se propašovat velké množství drog a kvůli tomu si nyní v cele v Pákistánu odpykává opravdu dlouhý trest.

Související články

Další články