Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Tereza H. slaví druhé narozeniny na tom nejhorším místě: Svíčky z dortu ve vězení sfoukávat nebude

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 113 fotografií
23. narozeniny
Tereza Hlůšková dnes slaví 23. narozeniny. Ještě donedávna byla přesvědčena o tom, že další narozeniny oslaví doma v České republice. Bohužel nakonec byla odsouzena na 8 let a 8 měsíců v pákistánské base. Tohle jsou už její druhé nejhorší narozeniny v životě. A podle všeho jich bude ještě mnohem víc...

Tereza H. si odpykává téměř devítiletý trest v pákistánském vězení. Byla odsouzena za pašování skoro desíti kil heroinu. Dnes Tereza slaví třiadvacáté narozeniny a jsou to už její druhé strávené ve vězení.

Není nic horšího než mít narozeniny a být bez své rodiny a přátel hrozně daleko, na místě, kde vám nikdo nerozumí. Tereza Hlůšková do poslední chvíle doufala, že tyto narozeniny bude slavit v Česku.

Opravdu byla přesvědčena o tom, že ji soud uzná nevinnou a ona bude moct odcestovat zpět ke své rodině. Verdikt, který zněl osm let a osm měsíců, Terezu naprosto zdrtil. Snad nikdy na tom nebyla tak špatně jako nyní.

Další narozeniny na nejhorším místě na světě jí k psychickému zdraví příliš nepřispějí. Budiž Tereza výstrahou všem ostatním mladým dívkám, které by zatoužily jednoduše zbohatnout. Do galerie se můžete podívat na to, jak Tereza sešla.

Související články

Další články