Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tereza H. se chystá na odvolací soud: Státní zástupce pro ni chce doživotí

Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
pašeračka
Už sedmého října zasedne odvolací soud, který rozhodne o osudu české pašeračky Terezy Hlůškové (23). Ta si ve vězení v pákistánském Láhauru odpykává trest za pašování téměř deseti kilogramů heroinu. Na soud se pečlivě připravuje nejen ona společně s právníkem, ale i státní zástupce. Ten chce, aby Tereza svůj život strávila ve vězení.

Zbývá jen pár dní do začátku odvolacího soudu, který bude projednávat případ Terezy Hlůškové. Na tuto chvíli se pečlivě připravuje nejen Terezin obhájce, ale i státní zástupce. Ten má na českou pašeračku políčeno a věří, že se na svobodu nedostane.

Serveru Blesk.cz pákistánský novinář Aršád Alí sdělil, že práci žalobce Aftaba Ahmeda momentálně komplikují zdravotní problémy. „Onemocněl. Trápí ho vysoký krevní tlak, ale prý se snad brzy uzdraví. Přípravu rozhodně nijak nepodcení. Je přesvědčen, že díky němu soud Terezino odvolání zamítne,“ uvedl Alí.

Tereza Hlůšková je ve vězení už téměř dva roky. Již několikrát se potvrdilo, že ačkoliv podmínky prý nejsou tak strašlivé, jak se mohlo zdát, Tereza za mřížemi pákistánské věznice trpí. Chybí jí především kontakt s rodinou a vadí jí strava, na kterou není zvyklá.

Související články

Další články