Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Tereza H. promluvila o životě ve vazbě: Dostala dárek a zítra má soud!

Zdroj:
+ Dalších 23 fotografií
Případ zadržené Terezy H. (21), která se snažila propašovat devět kilo heroinu, nabírá na obrátkách. Půvabná pašeračka nyní čeká na verdikt ve vazební věznici ve městě Láhaur, kde má pobýt celkem dva týdny, ty ale zítra, tedy ve středu, vyprší. Tereza se v Pákistánu potkala s českým honorárním konzulem. Situaci jí může ulehčit i to, že dostala vzkazy od rodiny, balíček základních potřeb a má k dispozici právníka.

Tereze H., která se snažila propašovat devět kilo heroinu a byla zadržena na mezinárodním letišti v Pákistánu, zanedlouho skončí útrpné čekání ve vazební věznici. „Počítáme s tím, že zítra (ve středu) by měla skončit vazba a mělo by být soudní stání, které se zřejmě bude týkat rozhodnutí o prodloužení vazby,“ řekla mluvčí ministerstva zahraničí Irena Valentová.

Češka se ve vazbě setkala s českým honorárním konzulem, což jí v nelehké životní situaci, kterou si nejspíš způsobila sama, jistě pomohlo. „Předal jí vzkazy od rodiny, doporučil jí, aby spolupracovala s vyšetřovateli,“ dodala Valentová. Tereza údajně neutrpěla žádnou zdravotní újmu a podmínky ve věznici přežívá. Dostalo se jí též balíčku základních potřeb, které získala díky zaměstnancům ambasády v Islámábádu, píše Blesk.cz. Termín soudního procesu ještě není znám.

Související články

Další články