Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Tereza H. promluvila o pobytu v base: Tohle budou ty nejhorší Vánoce v mém životě!

+ Dalších 10 fotografií
Pašeračka Tereza
Tereza H. (22) je za zdmi pákistánské věznice už od ledna. Nyní se rozhodla po dlouhé době promluvit. Společně s rodinou se modlí, aby Vánoce nestrávila tam, a věří prý ve vánoční zázrak. Na rozhodující verdikt o vině za pašování drog čeká už téměř rok.

Tereza H. se na mezinárodním letišti v Pákistánu snažila propašovat 9 kilo heroinu a to jí neprošlo. Už téměř rok je tam ve vazbě a čeká na rozhodnutí o vině. Sama doufá, že na Vánoce už bude doma. „Modlím se za vánoční zázrak. Pokud budu ‚slavit‘ v base, budou to ty nejhorší Vánoce v mém životě,“ napsala Tereza v dopise Blesku.

Sama ale cítí, že proces se chýlí k závěru. „Myslím, že bude brzy konec. Jak ale soudce rozhodne, ví jen Bůh,“ pokračuje. Pobyt ve věznici Kot Lakhpat popsala stroze. „Vstanu, přežiju, usnu.“ Tereza se rozpovídala i o rodině. „Rodina mě podporuje, jak to jen jde. Jsem na ně pyšná za to, že mě v této nelehké situaci neopustili,“ píše.

A našla si za mřížemi přátele? „Ve vězení je pár žen a dětí, po kterých mi bude smutno. Přáteli bych je ale asi nenazývala,“ dodává Tereza. Snad se již brzy dozví, jak dlouho ještě ve vězení bude muset zůstat.

Mohlo by vás zajímat

Další články