Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tereza H. opět před soudem: Měla důvod se zhroutit!

Zdroj: archiv
+ Dalších 91 fotografií
Úterní stání se pro pašeračku heroinu Terezu H. (22) nikterak nelišilo od těch předchozích. Soud sice minule podal na stále se nedostavující celníky soudní příkaz k jejich předvedení, ale zřejmě to ničemu nepomáhá. Kdysi atraktivní pašeračka by měla už pořádný důvod se zhroutit, jelikož její případ se nikam neposouvá. Jak stání dopadlo?

Tereza H., která se v letos v lednu pokusila propašovat 9 kilo heroinu, byla zadržena na mezinárodním letišti v pákistánském Láhauru. Od té doby netrpělivě čeká na verdikt, který však stále nepřichází. Další, již několikáté stání bylo totiž opětovně odročeno na 16. července.

Mladá pašeračka by tedy měla už pořádný důvod se zhroutit, jelikož její případ se nikam neposouvá. Pravda, že někdy se jí v minulosti na tváři zaleskly slzy, jindy držela hollywoodský úsměv. Jisté je, že i když navenek nevypadá tolik zarmouceně, uvnitř se bude cítit jinak. Informace přinesl portál Lahore News.

Související články

Další články