Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Tereza H. má v base důvod k pořádnému úsměvu: Díky téhle věci se z ní může stát milionářka

+ Dalších 22 fotografií
milionářka v base
Pákistánská hvězda Tereza H. (22) má hned další důvod k radosti. Češka, která byla v lednu zadržena na letišti v pákistánském Láhauru za pašování drog, si dlouhé chvíle ve vězení krátí psaním. Prozatím nepadl ještě rozsudek a nebyl stanoven trest, který by si Tereza H. měla odpykat za pašování 9 kil heroinu. Pokud se jí vše podaří tak, jak zamýšlí, může být z Terezy H. klidně milionářka. O co přesně jde?

Pákistánský zpravodajský portál Lahore News informoval o tom, že Tereza H. si dlouhé chvíle ve vězení krátí psaním knih. Podle jejich informací by měla mít pašeračka napsané již dvě knihy. Místní média informují o tom, že Tereza ve svých knihách popisuje život v pákistánském vězení.

Pokud jsou tohle pravdivé informace a Tereza opravdu rozvíjí svůj tvůrčí smysl, tak by se z ní klidně mohla stát milionářka. Jestli její knihy někdy spatří světlo světa a nebude to naprostý brak, tak se může pěkně napakovat.

Tereza čelí obvinění z pašování devíti kil heroinu, které jí našli v kufru celníci. Na konci listopadu se mělo již rozhodnout o soudu české dívky, ale soud byl opět odročen. Proto není zatím jisté, kam se bude ubírat její život.

Mohlo by vás zajímat

Další články