Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tereza H. je stále ve vazbě: Může její krása ovlivnit rozsudek?

Zdroj: Facebook
+ Dalších 21 fotografií
Tereza H. (21) byla na pákistánském letišti zadržena s kufrem plným drog. Snažila se propašovat celých devět kilo heroinu, což se jí nepodařilo. Nyní sedí ve vazbě ve městě Láhaur a čeká na verdikt, který už mohla znát. Na středeční soud ale nemohla dorazit kvůli stávce pákistánské policie. Stání bylo odročeno na konec ledna. Tereza tedy ještě nějaký ten pátek ve věznici pobude. Je otázkou, zda jí její půvab ve vazbě pomáhá, nebo škodí. A může její krása ovlivnit rozsudek?

Tereza H., která je za pašování devíti kil heroinu stále ve vazbě, okouzlí svým půvabem nejednoho Pákistánce. Nelze ale s jistotou říct, zda je to pro ni výhodou, nebo naopak. Obáváme se, že rozsudek svým vzhledem určitě nezvrátí, ale chování lidí ve vazbě by mohla. Její atraktivitě neodolali už celníci, kterými byla zadržena a vyfotili se s ní.

Podle Terezy Engelové je to případ, co zajímá všechny. Tedy i celníky. „Důvod je jediný. Je to prostě hezká blondýna zadržená v Pákistánu. Celníci ale určitě pochybili. Je to neetické,“ řekla v rozhovoru pro DVTV. Z dosud zveřejněných videí můžeme vidět, že Tereza H. se rozhodně nepohybuje v hrůzostrašném prostředí, nemá pouta a ani nesedí přímo ve výslechové místnosti.

„Podle obrázků se zdá, že má nárok na některé výsady. Možná, že jí pomohl její půvab. V roce 2015 způsobil rozruch případ modelky Ayyany Ali. Tato pákistánská kráska se zelenýma očima byla zatčena na islámábádském letišti s půl milionem dolarů špinavých peněz v kufru. O čtyři měsíce později byla propuštěna na kauci a v roce 2017 opustila zemi,“ řekl Blesku švýcarský novinář původem z Pákistánu, Alimuddin Usmani. Lidé se zkrátka nechají půvabem žen ovlivnit, má to ale i svá negativa. Tereza H. by se ve vězení mohla dočkat i narážek se sexuálním podtextem, říká korektně Engelová.

Související články

Další články