Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tereza H. je podle rodičů obětí vlastní naivity: Podsvětí hledá krásné, ale prosté Češky

Tereza se kompletně zhroutila.
Zdroj: YouTube
+ Dalších 21 fotografií
Už to budou tři týdny, kdy celníci zadrželi na pákistánském letišti Terezu H. (21), která pašovala pod falešným dnem v kufru devět kilo heroinu. Tereza měla být původně ve vazbě jen dva týdny a poté se mělo rozhodnout o jejím osudu. Kvůli stávce místních policistů ji ale neměl kdo k soudu odvézt. Proto stále sedí ve vazbě a čeká na svůj osud. V Česku se zatím začínají zkontaktovávat rodiče, jejichž děti a převážně krásné dcery jsou odsouzeny nebo čekají na soud za pašeráctví drog. Všichni se shodují, že to jsou jen oběti vlastní naivity.

V současné době se začíná velmi spekulovat o tom, že narkomafie si záměrně vybírá mladé, krásné, ale prosté dívky, které se lehce zpracují a pod záminkou fotomodelingu se z nich nevědomky stanou pašeračky drog.

Alespoň to si myslí rodiče, jejichž děti se nějakým způsobem zapletly do pašování drog. Podle magazínu Týden láká drogová mafie desítky holek na podobné nabídky. Jenže tohle nikdy nemůže dopadnout dobře.

Buď krásné dívky končí ve vězeních za převážení drog a úplně si zničí život, nebo ještě hůř, přijdou o ten svůj. „Tereza není totiž jedinou českou dívkou, které skončily ve spárech narkomafie či nelegálního pornoprůmyslu. Gangy si svoje oběti dokonce v Česku předem tipují,“ řekl podle Týdne zástupce rodičů.

"Jsou to smutné příběhy, které se opakují pořád dokola. Podsvětí hledá krásné, ovšem do jisté míry naivní holky, které umějí cizí jazyky a mají nereálné představy, jak dobýt svět.“ Stejně jako pro Terezu H., tak pro ostatní holky jsou hlavním lákadlem peníze.

Narkomafie je vám schopna naslibovat cokoliv, a pokud jste naivní holka, která touží po penězích a bohatství, tak se snadno necháte přemluvit a kývnete. "Spojuje nás zoufalost, že se s takovými dětmi nedostaneme téměř do kontaktu. Ztrácejí vlastní úsudek a jsou zcela závislé na bossech, kteří jim vymývají mozek,“ tvrdí zástupci rodin.

Související články

Další články