Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Tereza H. je na úplném dně: Pašeračka si zachránila život útěkem z cely na poslední chvíli

Zdroj: Twitter
+ Dalších 6 fotografií
strach o život
Tereza H. (23) ve vězení v Pákistánu trpí. Nejenom že se musí každodenně potýkat s nedostatkem hygieny a nemocemi, které na ni číhají na každém kroku, ale tentokrát jí šlo doslova o život. Sever Pákistánu totiž zasáhlo zemětřesení a situace byla natolik vážná, že Tereza musela utéct z vězeňské cely.

Tereza H. sedí v pákistánském vězení za pašování téměř deseti kil heroinu. I přesto, že již od soudce vyfasovala osm let a osm měsíců, tak pořád věří, že bude uznána její nevina. Mladičká pašeračka zažívá ve vězení doslova peklo.

Největší problém má se stravou a s hygienou, která je naprosto otřesná. Před nějakou dobou se nechala slyšet, že musela několik týdnů nosit během svých dní mezi nohama hadr, protože hygienické potřeby nebyly k dostání.

Nyní šlo ale Tereze doslova o život. Podle agentury Reuters zasáhlo sever Pákistánu silné zemětřesení o síle 5,8 stupně Richterovy škály. Zemětřesení zasáhlo i Láhaur, kde si Tereza odpykává svůj trest.

Podle informací ČTK má zemětřesení na svědomí 22 lidských životů a 700 lidí je zraněných. „Tereza utekla z vězeňské cely. Společně s dalšími ženami pláchly na vězeňský trávník, kde stály asi 10 minut,“ řekl Blesk.cz zdroj přímo z Pákistánu.

„Podle mých informací je v pořádku,“ dodal zdroj. Když otřesy ustaly, tak se Tereza společně s dalšími vězeňkyněmi odebraly zpátky do cel. Není pochyb o tom, že Tereza ve vězení trpí a takovýto nápor na psychiku jí rozhodně nepřilepší. Navíc se také trápí kvůli tomu, že ve vězení přibrala již 15 kilo.

Související články

Další články