Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tereza H. dorazila k soudu vysmátá a s DIAMANTY na uších: Pak ZDRCUJÍCÍ RÁNA!

Zdroj: lahorenews.tv
+ Dalších 23 fotografií
Heroinová Tereza
Nahodila úsměv a diamantové náušnice, ale nebylo jí to nic platné. Pašeračka heroinu Tereza H. (23) doufala, že v jejím případu konečně padne rozsudek. Už 10 měsíců žije v nejistotě. Neví, jak dlouho si pobude za mřížemi v pákistánském žaláři. Svůj slib ale soudce znovu nesplnil!

Soudce měl vynést verdikt už v sobotu, pak ve středu, ale případ Terezy H. byl znovu odročen. Je to rána, z níž nebude jednoduché se vzpamatovat. Pašeračka původem z Uherského Hradiště, které našli v lednu devět kilo heroinu v kufru, pořád neví, kolik let za mřížemi ji čeká.

A jen tak rychle se to navzdory slibům nedozví. Beznaděj mladé Češky se bude stupňovat, dokud nebude mít konečně jasno. Další stání je naplánováno na pátek.. Bude se pokračovat ve výsleších a Tereza může jenom doufat, že to půjde rychle. O tom, kdy by měl padnout rozsudek, rozhodne především spokojenost soudu s výpověďmi posledních klíčových svědků.

„Na pátek 26. října je naplánováno další soudní stání, budou pokračovat výslechy svědků,“ potvrdila mluvčí českého ministerstva zahraničí Michaela Lagronová.

Tereza se na středeční stání vyparádila, nešlo si nevšimnout především diamantových náušnicí. Nebylo jí to však nic platné. Před kamerami sice rozdávala úsměvy na všechny strany, nakonec jí ale už poněkolikáté zbyly oči jenom pro pláč.

Související články

Další články