Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tereza Fajksová šla na ples s kámoškou! Dostala snad od přítele kopačky, nebo naopak chystá svatbu?

Rozchod, nebo svatba?
Zdroj: archiv
Miss Earth 2012 Tereza Fajksová vyrazila na společenskou událost sezóny Ples jak Brno bez svého drahého. Raději s sebou vzala kámošku a kolegyni z branže, modelku Gábinu Frankovou. Ve večerní róbě vypadala Tereza úchvatně. Přítel Lubík by měl ronit slzy, že jí nemohl dělat doprovod.

Terezin přítel Luboš Gregor měl údajně zápas v jiném městě, a tak se Plesu nemohl účastnit. To měl tedy smůlu, říkáme. Tereza na sebe totiž strhla veškerou pozornost! V šatech od Miroslava Knota se jednoduše nedala přehlédnout! Možná by ji Luboš neměl pouštět ven takto oděnou často, člověk nikdy neví.

Tereza však ve svém vztahu vypadá zatím spokojeně, fanoušky na Instagramu dokonce před pár dny zmátla fotkou ve svatebních šatech! Chystá snad svatbu? Jednalo se o zkoušení šatů k oltáři? Žádná svatba zatím potvrzena ani vyvrácena nebyla. Ovšem Luboši Gregorovi bychom radili, aby příliš nezahálel, protože je docela možné, že pokud si bude dávat příliš na čas, udělá to za něj někdo jiný!

Související články

Další články