Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Tereza Fajksová je podruhé maminkou: Chlapeček s krásným jménem jí dal pořádně zabrat

Tereza Fajksová se stala dvojnásobnou maminkou.
Zdroj: Se souhlasem T. Fajksové / Profimedia / Koláž eXtra.cz
porod
Modelka a vítězka soutěže Miss Earth 2012 Tereza Fajksová (31) se stala již podruhé maminkou. Po narození holčičky Lilien Tereza s partnerem Lubošem dlouho nezaháleli a k dcerce, která se narodila loni v březnu, přibyl malý bratříček.

Česká modelka a vítězka Miss Earth 2012 Tereza Fajksová, jejímž dlouholetým partnerem je basketbalista Luboš Gregor, se stala podruhé maminkou. Dcerce Lilien pořídila mladšího sourozence, rozkošného bratříčka. Oznámila to na sociální síti. "Vítej lásko naše, 16.3.2021 15:40 SEBASTIEN. Dal jsi mamince zabrat, ale zvládli jsme to.

Děkujeme taťkovi za podporu. Více o porodu až se dám trošku dohromady..," svěřila se.

To, že čeká miminko, Fajksová oznámila v září loňského roku. O měsíc později se pochlubila videem, kde za pomoci balonku s barevnými konfetami odhalila, že její druhé dítě bude chlapeček. V osmém měsíci pak prodělala nákazu nemocí covid-19

Tereza byla z rodičovství nadšená už jako maminka jedné dcerky. „Jsem zvyklá dělat vše, pro co se nadchnu, na 1000 %, což mateřství je. Když jsem tomu před tím nevěřila, děti jsou opravdu smyslem života,“ řekla krátce před druhým porodem. Dnes je plná radosti, protože její rodina se rozrostla o další rozkošné miminko.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy