Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Diváci Osady mají jasno: Arnoštka? Tak ta je hodně hustá, píší

Seriál Osada: Karolína Lea Nováková je podle diváků hustá
Zdroj: Se souhlasem České televize
Reakce diváků

Česká televize odvysílala osmý díl humoristického seriálu Osada, který mnozí hodnotí jako novodobé Chalupáře. Co řekli na novou epizodu diváci tentokrát? Jejich pozornost upoutala hlavně Arnoštka v podání Karolíny L. Novákové.

Novodobí Chalupáři

V seriálu Petra Kolečka září Ivana Chýlková, Jana Plodková a třeba i Martin Myšička. Ti se divákům představují každý pátek jako kuriózní chataři. Přestože seriál nejpre diváky příliš neuchvátil, postupně na něj změnili názor. Petr Kolečko, který si vzal pod palec už kultovní Most! tak opět nezklamal. "Už se moc těšíme," píší vždycky před vysíláním nadšení fanoušci na sociální sítě. Seriál Osada je pro ně prostě novou oblíbenou českou oddychovkou.

Diváci mají jasno: Arnoštka je hustá!

Hodně pozornosti si od diváků ale tentokrát získala Arnoštka Krausová, kterou ztvárnila herečka Karolína Lea Nováková. "Arnoštka je prostě hustá," psala divačka Viktorie. "Sebevědomí jí fakt nechybí," notovala jí Viky. "Skvělá režie a herci. I Arnoštka," pochvalovala si fanynka Dagmar.

Karolína Lea Nováková pochází z herecké rodiny, role v Osadě ale patří mezi její první velké herecké příležitosti. Doposud sbírala zkušenosti hlavně na divadle. Sama herečka přiznala, že když se poprvé ozvalo: "Klap," byla značně nervózní. Seriálové rodiče jí hrají Jana Plodková a Josef Polášek. Diváky Arnoštka okouzluje hlavně svou bezprostředností a touhou zapadnout do světa dospělých.

Související články

Další články