Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Tereza Chlebovská to s fotbalistou Kadeřábkem myslí vážně! Další pár, který doufá, že se nikdy nerozejde

Tereza s Pavlem spolu randí už tři roky.
Zdroj: facebook.com
Víkend přál zásnubám. Neděle byla nejšťastnějším dne pro modelku a Českou Miss 2012 Terezu Chlebovskou (25). Její přítel fotbalista Pavel Kadeřábek ji požádal o ruku. A ona nadšeně souhlasila! Tak to vypadá, že svatba bude brzy. A pak bude dítě a pak rozvod. Jak to u celebrit chodí. Nebo se tentokrát mýlíme?

Tereza Chlebovská a Pavel Kadeřábek jsou jako chodící reklama na štěstí. A tak se není čemu divit, že fotbalista svoji vyvolenou po třech letech vztahu požádal o ruku. Tereza dostala od svého milého nádherný zásnubní prsten, se kterým se hned pochlubila na sociální síti.

„Miluju tě,“ napsala k fotografii modelka, která žije s fotbalistou v Německu. Oba se tak naplno můžou pustit do svatebních příprav.

Vztahy mezi modelkami a sportovci bývají na začátku vášnivé a také plné romantiky. Ale jak se dostaví starosti všedního dne, tak je konec postelovým divočinám a odzvoní i romantice. Uvidíme, jak si povede Terezka a její čutálista. Třeba se mýlíme.

Související články

Další články