Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tereza Chlebovská odhodila stud: Pochlubila se, jak jí těhotenství vytvořilo POŘÁDNĚ NADUPANÝ DEKOLT!

To je ale dekolt!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Byla vždy krásná, ovšem něco jí chybělo. Jako modelka totiž nebyla příliš obdařena na hrudníku. To ale změnilo těhotenství a její přítel si nyní může užívat zvětšených ňader své přítelkyně. Ta se s nimi nezapomněla pochlubit na Instagramu!

Tereza Chlebovská (25) se momentálně stala maminkou na plný úvazek. Z modelky a sportovní reportérky je tak žena, která má momentálně úplně převrácený život. Každopádně to vypadá, že je šťastná a novou životní kapitolu si užívá.

Faktem je, že po porodu vypadá lépe než kdykoliv předtím. To se potvrdilo snímkem, který sdílela na sociálních sítích. Vystavuje na něm svoje plná kůzlátka, přitom před začátkem těhotenství to spíše byla plochodrážnice.

Co víc si asi může přát její přítel Pavel Kadeřábek (24). Jako modelka totiž měla často náběhy na anorexii a jednoduše byla až příliš hubená. Nyní je z ní krásná žena s takřka dokonalou postavou a navíc pořádným dekoltem. To je prostě nejlepší možná kombinace…

Související články

Další články