Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tereza Chlebovská je už jednou nohou ve vatě. A my pro vás máme návod: Jak sbalit PRACHÁČE a mít ho nadosmrti!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Tereza Chlebovská si už tak napůl zařídila život jako z pohádky. Její dcerka Ema je hodná a celé rodince se daří. Chcete mít taky spokojenou rodinku, a navíc s pracháčem? Jste na správném místě, protože my máme dokonalý návod jak na to!

Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská (25) a její snoubenec, fotbalista české reprezentace a německého Hoffenheimu Pavel Kadeřábek si naplno užívají zamilovanosti, ale i rodičovské radosti s dcerkou Emičkou.

Tereza má zřejmě na mateřské dovolené absolutní pohodu. Na sociálních sítích se chlubí, přidává jednu šťastnější fotku za druhou. Dokonce i mnohokrát ukázala, že po porodu se jí vrátila zpět její skvělá postavu. Rozhodně se netají tím, že k tomu má genetické dispozice. Malá Ema je prý tak hodná, že si mladá maminka dokáže najít čas i sama na sebe. „Jako správná mamka aneb máme na to oblíkání milion času,“ komentovala jednu z fotek na svém Instagramu.

Říkáte si, že Tereza Chlebovská je už zajištěná a docela i ve vatě? Chtěly byste, dámy, taky takového tatínka svého budoucího dítka? Nebudeme si tady přece nalhávat, že byste do toho v tak mladém věku taky nepraštily, kdyby bylo pořádně s kým! My máme dokonalý plán a postup, jak k takovému sportovci přijít.

1. Zahoďte ty každodenní koblihy z pekárny a prostě už se necpěte tím cukrem!

2. Kupte si nějaký z těch časopisů, kde máte žebříček těch nejúspěšnějších mužů... A je fuk, jestli podnikatelů, nebo zrovna sportovců, že?

3. Dejte se alespoň rekreačně na modeling, a kdyby to nešlo, tak si sežeňte práci asistentky u některých z těch pracháčů! (Ano, i Petr Kellner si vzal svoji asistentku)

4. Ale pokud jste modelka, vecpěte se na sportovní kanál jako kdysi Tereza Chlebovská, u rozhovoru zamrkejte na svoji oběť a je to!

5. Dělejte skromnou do posledního dechu… Peníze, jsou fuj, ošklivé, vůbec je nemáte ráda, jste tak skromné děvčátko!

6. Vysaďte prášky, tělíska si vyndejte (víte odkud) a hupsněte na to. Tedy na něj…

7. Nastěhujte si nenápadně své věci postupně do jeho bytu. Vaše stopy budou rázem všude.

8. Jste těhotná!

9. Zásnuby, prsten a svatba za půl míče je tady... Váš dětský sen se splnil.

10. Bingo! Gratulujeme, mise splněna.

Ne, vůbec nejste kuplířka, i naše praprababičky musely sem a tam zatahat za pár nitek… Příroda volá.

Související články

Další články