Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tereza Černochová a tajné tréninky na StarDance: Zpěvačka šla s pravdou ven

Tereza Černochová s Dominikem Vodičkou
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další fotografie
miláček poroty

Zpěvačka Tereza Černochová (38) byla s tanečním partnerem Dominikem Vodičkou (25) doteď žhavou favoritkou oblíbené taneční show StarDance. I když se díky svým živelným vystoupením brzy stala miláčkem poroty, na postup to nestačilo a diváci poslali sympatickou zpěvačku z kola ven. Terezina vystoupení porotu vždy zaujala, avšak zpěvačka čelila na sociálních sítích bohužel i řadě nenávistných komentářů a v poslední době se nacházela pod palbou domněnek, že jí během soutěžních tanečních čísel porotci soustavně nadržují.

Veřejné vyjádření

I když má zpěvačka Tereza Černochová nějaké to kilo navíc, rozhodně jí to nijak nebránilo v tom, aby si doslova podmanila parket a ukázala, že i holky při těle umějí hodit bůčkem s takovým stylem, že nejednomu pánovi zůstala ústa otevřená dokořán. V kuloárech StarDance se objevily spekulace, že zpěvačka začala tance trénovat již mnohem dříve, než vůbec proběhlo oficiální zahájení taneční soutěže. K tomu se Tereza rozhodla veřejně vyjádřit na svém instagramovém profilu, kde kromě díků tanečnímu partnerovi Vodičkovi i všem fanouškům uvedla: “Všem, kteří nás podporovali svými hlasy, ze srdce děkujeme!!! Moc nás to spolu bavilo... od začátku (2.srpna) až do konce (4. prosince)... všechny choreografie postavil Dominik a všechny mě naučil od srpna do prosince tohoto roku. Společenské tance jsem tančila naposledy v tanečních. Miluju humor, miluju nebrat se vážně.”

Příprava s předstihem?

Ačkoli sama Tereza tvrdí, že naposledy tančila v tanečních a pak až po mnoha letech na trénincích taneční soutěže, podle určitých zdrojů se měla údajně na StarDance připravovat již s ročním předstihem. Pomáhat jí prý měl tanečník Michal Kurtiš (32),o kterém se spekuluje, že je dokonce otcem zpěvaččiny dcery Laury. Známou zpěvačku, která si své soukromí bedlivě střeží, zřejmě nic příliš nerozhází a na tom, co napsala ve svém příspěvku, je určitě kus pravdy. “Lidé mi buď fandí, nebo mě nesnášejí… Důležité je, že se kvůli tomu ve vesmíru nepohne ani lísteček.”


Související články

Další články