Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tereza Brodská o Slunečné: Sociální sítě se mi vyhýbají, ohlasy lidí sbírám na ulici

Zdroj: TV Prima
+ Další 3 fotografie
exkluzivně
Tereza Brodská (51), která v seriálu Slunečná ztvárňuje roli Jany Kratinové, se jako jedna z mála hereček vyhýbá sociálním sítím obloukem. Reakce diváků na seriál tedy sbírá ještě klasickým způsobem ve společnosti nebo na ulici mezi běžnými lidmi. Ze své role je Tereza nadšená stejně jako z kolektivu, se kterým se na natáčení potkává. Právě kolegyně ji občas do reakcí diváků na internetu zasvětí.

Oblíbená herečka Tereza Brodská, která kývla na nabídku natáčení Slunečné takřka okamžitě, se redakci eXtra v rozhovoru svěřila, že si nemůže kolektiv na place vynachválit. S pěticí kamarádek, která ji ve Slunečné obklopuje, se Tereza skamarádila i ve skutečnosti.

Seriál jí přinesl nové kamarádky

Kolektiv hereček ve složení Eva Decastelo (41), Martina Preissová, Jana Stryková a Regina Řandová si podle slov Brodské ihned padl do oka. „I když jsme každá trochu odjinud, neuvěřitelně jsme si sedly a pořád si vymýšlíme nějaké dárečky. Potkala jsem se tam s holkami, které bych normálně asi nepotkala,“ přiznala herečka, která si díky seriálu vytvořila nová přátelství.

Právě Tereziny kolegyně, které jsou na sociálních sítích aktivní, občas Terezu zasvětí do internetových diskuzí. „Já nejsem na Instagramu ani Facebooku, těmto technologiím zatím odolávám, a tak slýchám vždycky, co říkají holky, že reakce jsou vesměs strašně kladný,“ přiznala s úsměvem v hlase herečka, která se s kladnými ohlasy setkává nejčastěji na ulici.

A jak se líbí seriál Slunečná vám?

Související články

Další články