Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tereza Brodská o seriálu Slunečná: To místo se velmi pojí s mými rodiči, byl to osud

Tereza Brodská se stala babičkou.
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
exkluzivně
Herečku Terezu Brodskou (51) mohou diváci aktuálně vidět dvakrát týdně v seriálu Slunečná. O slavné herečce je známo, že si své role pečlivě vybírá, proto redakci eXtra.cz zajímalo, co stálo za tím, že nabídku natáčení přijala. Podle Terezy není nic náhoda, takže když se dozvěděla, jak se bude seriál jmenovat, okamžitě kývla. Ke Slunečné má totiž velmi osobní vztah...

Jak jste se dostala k roli Jany Kratinové v seriálu Slunečná?

Já působím ve správní radě dětské chirurgie v Motole a pořádala jsem akci spojenou s předáváním šeku v Malostranské besedě. Vždycky mi tam zpívají kamarádi a loni tam zpívala i Marta Jandová. Potom mi volala, jestli bych nešla do její talk show, tak jsem šla a potkala se tam s Lenkou Hornovou, která se mě tam zeptala, jestli nechci jít do připravovaného seriálu. Když mi řekla, že se to jmenuje Slunečná, hned jsem si řekla, že by mi to mohlo přinést do života něco hezkého. Moji rodiče měli totiž od roku 1963 chalupu na Slunečné. Když mi potom řekla, kdo v tom bude hrát, byla jsem nadšená.

Jak vám sedli herci? Potkala jste tam asi spoustu známých....

Vytvořili jsme si tam skvělou partu. Dana Batulková je skvělá, tu úplně miluju, Ondru Pavelku znám léta a ještě s Davidem Prachařem tam tvoříme tak prima čtyřku, že se mezi obrazy, když máme čas, neuvěřitelně nasmějeme. Zrovna jsme si s Danou nedávno říkaly, že se na natáčení vždycky těšíme. Pak jsme si tam vytvořily dámský kroužek, tam je nás pět a i když jsme každá trochu odjinud, neuvěřitelně jsme si sedly a pořád si vymýšlíme nějaké dárečky. Potkala jsem se tam s holkami, které bych normálně asi nepotkala. Slunečná mi prostě přivedla do života dalších pět kamarádek.

Jak se liší natáčení Slunečné od natáčení Ulice, kde jste několik let hrála?

Tady je to takové rodinné, není to tak anonymní. Jsem nadšená hlavně z těch lidí. Od Lenky Hornové, přes režiséry, produkci, po kostymérky a maskérky... Všichni jsou tak strašně rozmazlovací a fajn, už jsem tohle dlouho nezažila. Je to především o lidech a tady jsou všichni moc milí.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy