Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Tereza Brodská je babičkou: Její syn Samuel Slavík se stal otcem krásné holčičky

Zdroj: Profimedia / Showpix / koláž eXtra
+ Další 2 fotografie
porod

Herečka Tereza Brodská (52) se stala novopečenou babičkou. Její jediný syn Samuel Slavík (25) se raduje z prvního potomka - dcerky. Na svět ji přivedla jeho partnerka Luisa. Radostnou novinkou se pochlubila Tereza na svých sociálních sítích. Její snacha měla dokonce stejného porodníka jako kdysi sama herečka.

Tereza Brodská zažívá krásné chvíle, její syn Samuel se stal novopečeným tatínkem dcery. Snacha Terezy rodila se stejným porodníkem jako sama herečka kdysi před lety a prostřednictvím sociálních sítí se mu rozhodla poděkovat, že se jejich rodina rozrostla o další poklad a že partnerka Samuela byla v těch nejlepších rukou.

Terezy snacha měla stejného porodníka

"Prof. MUDr. Antonín Pařízek, CSc! Milý Tondo, děkuji, že jsi nám pomohl přivést na svět nového člena rodiny! Děkuji za péči, trpělivost,obrovskou profesionalitu a za to, že tě máme už tolik let za kamaráda! Byl jsi před mnoha lety i u mého porodu a doufám, že budeš naším rodinným porodníkem i do budoucna! Jsi prostě nejlepšííí!" poděkovala novopečená babička svém Instagramu.

Syna Samuela Slavíka má herečka se svým manželem Herbertem Slavíkem (58).

Související články

Další články