Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Tereza bojuje o život ve vězení, její kamarádka Simona si užívá orgie v Miami. PODÍVEJTE SE NA FOTKY

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 78 fotografií
orgie a party
Zatímco Tereza Hlůšková (22) hnije ve vězení a zvyká si na to, že nejméně osm let bude žít za mřížemi, tak její nejlepší kamarádka Simona H. (24) si užívá alkoholu a orgií na Miami. Z fotek je jasně poznat, že Tereza jí je úplně ukradená. Dokonce si za ni našla náhradu, která je Tereze více než podobná.

Simona H. vyměnila Terezu Hlůškovou, která momentálně sedí v pákistánském vězení, za novou nejlepší kamarádku, která se překvapivě také jmenuje Tereza. Ještě před rokem se Simona dojímala nad tím, jak pomůže své nejlepší kamarádce Tereze Hlůškové.

Nejdříve to hrála na to, že jí je kamarádky neskutečně líto a samozřejmě může počítat s její pomocí. Jenomže už za několik dní naprosto otočila a o Tereze prakticky nechtěla slyšet. Nyní si opět užívá luxusu a dovolené v Miami. Fotky jako první přinesl Blesk.cz.

A protože její bývalá nejlepší přítelkyně sedí za pašování téměř devíti kil heroinu, tak si Simona našla novou kamarádku. Simona se momentálně nachází v Miami, kde si užívá pořádných orgií a nekonečných party.

Její fotky na sociálních sítích vypovídají o tom, že tam, kde se zrovna blonďatá společnice nachází, teče alkohol proudem. Samozřejmě že ji na její cestě po Spojených státech amerických doprovází její nová spřízněná duše.

Společně si tak užívají na lodi, kde nechybí spousta mužů, a na svoji kamarádku Terezu číslo 1 nemá ani pomyšlení. Podívejte se do galerie na fotky ze Simonina současného bujarého života.

Související články

Další články