Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tereza Bebarová o Světlanině smrti v Ulici: Za vyhazov z Novy jsem nakonec ráda

+ Dalších 5 fotografií

Odchod herečky Terezy Bebarové (46) z nováckého nekonečného seriálu Ulice nesli fanoušci více než nelibě. Poté, co scenáristé nechali její postavu Ukrajinky Světlany zemřít, strhla se lavina stížností a diváci si přáli její okamžitý návrat do oblíbeného pořadu. Její odchod z obrazovek na TV Nova ale rozhodně neznamenal konec její herecké kariéry, naopak se mohla konečně ukázat i v řadě dalších krásných projektů. Bebarová, která se stala kmotrou hned několika kuchařek serveru Toprecepty.cz, se v rozhovoru pro eXtra.cz rozpovídala o seriálové Světlaně a prozradila, co vše díky odchodu z Ulice získala.


Konec v Ulici

I herečka Tereza Bebarová, která byla dlouhá léta ústřední postavou jednoho z nejsledovanějších českých seriálů, zaznamenala odchod svého kolegy Adriana Jastrabana z Ulice. "Všimla jsem si, že Adrian odchází po šestnácti letech. Samozřejmě vůbec nevím důvody, ale já to naprosto chápu," řekla Bebarová. "Já jsem v Ulici strávila patnáct let, což je opravdu kus života, takže ten herec může mít pádné a reálné důvody, proč potřebuje odejít, pokud to bylo jeho rozhodnutí," uvedla pro eXtra.cz bývalá představitelka seriálové Světlany.

Známá herečka se tehdy nacházela v poněkud jiné situaci, protože z nekonečného seriálu, který TV Nova vysílá už téměř dvacet let, neodešla úplně na vlastní popud. Potřebovala se totiž věnovat rodině a zejména své mladší dceři Sofince. "Nakonec to dopadlo, jak to dopadlo, že se producenti a scenáristé seriálu rozhodli, že Světlana umře, ale nakonec to pro mě bylo velmi podnětné rozhodnutí, protože já sama bych v tom seriálu zůstala ještě dalších pár let, a takhle se můžu věnovat úplně novým projektům," prozradila Tereza.

"Já vlastně nakonec děkuju za ten vyhazov," řekla Bebarová, kterou si diváci oblíbili jako moderátorku soutěže pro amatérské pekaře a cukráře Peče celá země. Kdyby ale přece jen její postava nezemřela a ona dostala tu možnost vrátit se zpět, využila by ji? "To je velmi hypotetická otázka. Nevím, co by se muselo stát, protože teď už to nejde a musela by jedině přijít její sestra dvojče, ale vlastně by to nyní mělo zajímavou spojitost se současnou dobou, protože postava Světlany byla Ukrajinka a její příběh by se mohl přirozeně vyvíjet tímto směrem," rozvinula herečka svou úvahu.

Čas na nové projekty

Podle jejích slov je nakonec Světlanina smrt mnohem jednodušším řešením, ale připustila, že se setkala s fanoušky, kteří vyškrtnutí její seriálové postavy z děje nesli velmi trpce. "Já jsem s nimi velmi soucítila, ale život jde dál a já si myslím, že takhle je to v pořádku," řekla herečka, která se stala jednou z kmoter nových knih o vaření a pečení serveru Toprecepty.cz pod názvy Naše kuchařka, Naše moučníky a Naše kuchařka 2.

"Jsem nadšená, že je tam strašně moc receptů, a protože mám knížky doma jen krátce, ještě jsem nic neuvařila, ale myslím si, že brzy dojde na nějaký počin, a těším se na něj," prozradila Tereza Bebarová, pro kterou vaření a pečení není jen povinnost, ale i její velký koníček.

Na křtu knih, který se konal v restauraci Zas a znova, se opět setkala s cukrářem a pekařem Josefem Maršálkem, který se během natáčení kulinářské soutěže stal jejím dobrým kamarádem a dokonce rozjeli společný projekt pod názvem Čas na tebe. "Dohromady nás svedlo osobní setkání při natáčení Peče celá země a následně covid, kdy nám bylo s manželem líto, že už se v televizi nepeče, scházelo nám to a tenkrát se navíc všechno zavřelo. My jsme Pepu poprosili, že bychom udělali pořad o pečení a takový lifestyle, takže od té doby je projekt Čas na tebe na světě," pochlubila se šťastně Tereza Bebarová.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy