Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Terence Hill odolává zubu času, jak může: Parťák Bud Spencer už mu mává z nebe

Terence Hill odolává zubu času, jak může: Parťák Bud Spencer už mu mává z nebe
Zdroj: Profimedia.cz, El Pico S.A.
+ Dalších 11 fotografií
proměna
Nikdo nechápe, jak to dělá, ale mrštnost má Terence Hill (81) stále v krvi. Modrooký dlouhán si důchodový věk nepřipouští a stále se dokáže rozparádit. Nedávno jel cyklistický závod a do cíle dorazil na jedné noze. Svého životního parťáka už bohužel musel doprovodit na věčný odpočinek. Bud Spencer (†86) zemřel před čtyřmi lety.

Na Caesara a Mussoliniho si za sto let už nikdo nevzpomene, ale Bud Spencer a Terence Hill budou italskými legendami už navždy. Téměř padesát let stáli bok po boku a natočili spolu nespočet komedií, které jsou populární dodnes.

Ať už jde o film Sudá a lichá, Superpolicajti z Miami, Jdi na to nebo Jestli se rozzlobíme, budeme zlí, diváci na žádný z počinů modrookého provokatéra a věčně bručící mlátičky nedají dopustit.

Spencer, vlastním jménem Carlo Pedersoli, před čtyřmi roky ve věku 86 let zemřel a Itálie se několik dní zmítala ve smutku.

Nad rakví se usmíval

Jeho nejlepší kamarád se na jeho pohřbu smál. Nejspíš vzpomínal na nějaký legrační zážitek. Terence, který se narodil jako Mario Girotti, na herectví ani po odchodu parťáka nezanevřel.

V roce 2018 se objevil ve filmovém dramatu Pouštní květ. Stále se těší výbornému zdraví a udržuje se v obdivuhodné kondici. Když se loni v květnu účastnil cyklistického závodu, všem spadla brada. Do cíle totiž dojel na jedné noze. V galerii se podívejte, jak bojuje se zubem času.

Související články

Další články