Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Teplý víkend vystřídá sychravé a deštivé počasí, pak ale přijde zvrat: Jak bude na Velikonoce?

Zdroj: pixabay.com
Předpověď počasí
Máme za sebou slunečný a teplý víkend. Jestli jste si ale mysleli, že jaro je definitivně tady a čekají nás jen krásné dny, tak jste byli na omylu. Příští týden se má počasí zkazit. Očekávejme příchod srážek a studené večerní teploty. Počasí na Velikonoce vás ale jistě překvapí.

Ještě dnes si užijte krásné počasí, protože od zítra začne být zase sychravo. Český hydrometeorologický ústav varuje před dešťovými srážkami a studenými nočními teplotami. V pondělí očekávejme oblačno až polojasno, v jihozápadní polovině území místy, jinde jen ojediněle přeháňky. Nejnižší noční teploty 9 až 5 °C. Nejvyšší denní teploty 16 až 20 °C.

Úterý bude podobné. Oblačno až zataženo, v jihozápadní polovině území místy, jinde jen občasný déšť nebo přeháňky. Na Moravě a ve Slezsku místy polojasno. Nejnižší noční teploty 8 až 4 °C. Nejvyšší denní teploty 15 až 19 °C, na západě Čech kolem 13 °C.

Ve středu a ve čtvrtek budou přetrvávat srážky a oblačnost. Noční teploty by měly klesnout až ke 2 °C. V pátek se ochladí i přes den. Teploty nepřesáhnou 15 °C. V týdnu od 15. dubna by se měly teploty pohybovat mezi 14 a 18 °C a ke konci dalšího týdne bychom se mohli těšit opět na krásné počasí. Velikonoce by podle meteorologů měly být slunečné a teplé.

Související články

Další články