Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Teploty zase klesají, čekají nás mrazy? Meteoroložka Honsová prozradila, jak bude

Teploty zase klesají, čekají nás mrazy? Meteoroložka Honsová prozradila, jak bude
Zdroj: Pixabay
POČASÍ

Čtvrtek je ve znamení přechodu studené fronty nad Českou republikou, z příjemných jarních teplot opět sejde a po ránu nás čekají i teploty pod bodem mrazu. Meteoroložka Dagmar Honsová pro eXtra.cz prozradila, že do konce dubna to na výraznější teplotní nárůst nevypadá.

Čtvrtek

Čtvrteční den je znatelně chladnější než středa. „Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, místy déšť nebo přeháňky, na horách srážky sněhové,“ říká pro eXtra.cz meteoroložka Dagmar Honsová s tím, že odpoledne nás čeká ubývání oblačnosti a ustávání srážek. „Ranní teploty 5 až 1 °C. Denní teploty 8 až 12 °C,“ dodává.

Pátek

„V pátek bude oblačno až polojasno,“ uvádí Honsová a dodává, že nás ojediněle čekají přeháňky. Od 600 metrů pak i snněhové. „Ranní teploty 2 až -2 °C. Denní teploty 6 až 10 °C,“ konstatuje uznávaná meteoroložka.

Sobota

Sobota bude opět oblačná až polojasná s ojedinělými přeháňkami. Stejně jako v pátek pak na horách hrozí i přeháňky sněhové. „Ranní teploty 2 až -2 °C, ojediněle až -4 °C. Denní teploty 8 až 12 °C,“ popisuje Honsová.

Neděle

„V neděli bude oblačno až polojasno, ojediněle přeháňky,“ tvrdí meteoroložka a doplňuje, že ranní teploty budou 2 až -2 °C. Denní teploty nás čekají pak 8 až 12 °C.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy